Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΝΕΟ GROW 1X1
(10-27-2019, 12:36 PM)necrosanct Έγραψε: tzorge τι να προσεξω με το τελωνειο αδερφε?παιζει να προλαβαινω να τους πω για τυχον αλλαγες σε κατι.

jiblinski  αφου ρε φιλε κοιτα να δεις παραπανω που ρωταω για τα φωτα.600 τουλαχιστον λενε οι συγχωριανοι.c02 γιατι?

βιβες και καλημερες κιολας

τούμπανο με τα 600 δε λέω. αλλά θα πρέπει να χεις το νου σου σ αυτά ακόμα περισσότερο. μπαίνεις major league από άποψη αποτελεσμάτων χωρίς να έχεις εξοικειωθεί με τη πορεία ενός γκροου. (?)

εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι όσο πλησιάζεις το 50w/sq.ft η χρήση co2 γίνεται 'σχεδόν' απαραίτητη. το φυτό τρώει, αναπνέει, και μεγαλώνει πιο πολύ, πιο γρήγορα. 
στο πόδι θα σαι!!!  :d

καλά γκροουζζζ
Απάντηση

ads by gr420info

godfather ευχαριστω καμαρι.ναι αναμενομενο αλλη ποιοτητα αλλα και 3 γκροου να βγαλω τα λεφτα τους τα βγαλανε με το παραπανω.αυτα που πηρα εχουν και 660 κοκκινα πανω το 3000κ.σκεφτηκα οτι στα 4000κ εχω και τα λεντ στριπς του εσθονου και τελοσπαντων πιο ευκολο να βαλω ενα δυο προβολακια μπλε στην αναγκη.

tzorge θα της πω της τυπισας αν γινεται να το μονταρουμε καπως ετσι.το δειγμα ακουστηκε πολυ καλο παντως,
στη χειροτερη ενα πενηνταρι ακομα αλλα να εχω το κεφαλι μου ησυχο κανα χρονο.

jiblinski μωρε ας παει καλα το γκροου και θα κοιμαμαι απεξω σε sleeping bag να τους διαβαζω και παραμυθι το βραδυ.θα δουμε πως θα παει.
η αληθεια ειναι πως εσωτερικα εχω 2-3 χρονια εμπειρια και για τα δεδομενα του χωρου και των φωτων μια χαρα παιζει να τα πηγα απο ποσοτητα/ποιοτητα.σε εξωτερικη εχω χαλαρα 20 χρονια εμπειριας με τα καλα και τα κακα μεσα.οποτε μονο που θα εχω λιγο χωρο παραπανω με εστω αποδεκτα φωτα νομιζω θα παω αρκετα καλα για τα δεδομενα του μπατζετ.pro λεβελ δεν ειμαι στανταρ αλλα κανω την δουλιτσα μου και δεν μπλεκω με βερια,ψεκασμενα,σφαξιματα κτλ.
ασε που και να ηθελα δεν πιστευω να σπρωχνει κανενας cbd strain με το 5
το σιγουρο ειναι οτι θα ειστε οι πρωτοι που θα μαθετε τι εκανα Smile

πως κανω mention η βαζω φατσουλες κτλ
Απάντηση
το λοιπον
τα φωτα ηρθαν ελλαδα και οι τυποι που συνεργαζονται με την φεντεξ ζηταν 120ευρω για το καθενα για τελωνεια αποστολη αποθηκευση καφε τυροπιτα τσιγαρα βετζινες κινο
οποτε την ακυρωσα και ξαναγυριζει πισω στη μαμα πατριδα κινα
πλεον ο στοχος αλλαζει με αρχικο σχεδιο ιδιοκατασκευης και μολις με αξιωσει ο βουδας να μαζεψω τα φραγκα θα τα παρω δυο μαζι απο τον ισπανο
οποτε στο θεμα ιδιοκατασκευη
μια λυση ειναι να βρω μια μικρη παλετα που να χωραει στην σκηνη η ακομη πιο μπακαλιστικα αλλα εχει και ενα ατου,να φτιαξω κατι με 3-4 σανιδες
πως το σκεφτομαι
https://www.ergo-tel.gr/product_info.php...s_id=25772
αυτα εδω τα ντουι βιδωνουν στην καθε σανιδα δεξια και αριστερα σε γραμμη με λογικο κενο αναμεσα τους και μπορουν να σηκωνονται και να κατεβαινουν αυτονομα,πραγμα που δεν θα γινεται αν το κανω με παλετα
βεβαια η παλετα δινει χωρο για ανεμιστηρες και ισως και ενα πολυμπριζο πανω της ωστε να ενωνονται ξεχωριστα οι γραμμες για να μην χρειαζεται να ειναι παντα ολα τα φωτα αναμενα απο την αρχη μεχρι το τελος.
[Εικόνα: ljbmmkbm.jpg]
τα καφε ειναι οι σανιδες και τα γκρι οι λαμπες και το ιδιο στις τρεις σανιδες.6 και εξι σε καθε πλευρα της σανιδας 12χ3 36λαμπες επι 15 βατ συνολο 540 βατ
και αντιστοιχο βεβαια μπορει να γινει και στην παλετα
τις γνωμες σας
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)