Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πανελ
Το ιδιο το 2000βατ στο η μπέη το δειχνει 60βατ κατανάλωση
Αντε πες αυτό 90βατ
Δεν βλέπω να σου φτάνει
25€ πάντως,δεν θα χάσεις και πολλά
Θα σου μείνουν κρεμασταρια,πλαισιο αλουμινίου,φις καλωδια διακοπτες
Απάντηση

ads by gr420info

Αρχικά ευχαριστώ και τους τρεις σας για τον χρονο σας....!μάλλον θα κάνω αυτό που λέτε και οι τρεις σας δηλαδή θα το κρατήσω τώρα για λίγο μεχ ι να μαζέψω τα λεφτά για κάτι καλό η air con...και μετά θα γίνει ανταλλακτικά κλπ κλπ.....ευχαριστώ και πάλι..

(08-19-2019, 09:38 PM)trompetas Έγραψε: Μαλλον δεν ειδες ποτε το ημερολογιο που εκατσα να φτιαξω για να αποδειξω οτι τα κινεζικα disco πανελακια ειναι ΟΛΑ μουφες.

https://gr420.info/forum/showthread.php?tid=1387 (Δες το ολο, απο την πρωτη σελιδα μεχρι και την τελευταια, και δε θα χασεις, θα καταλαβεις αρκετα πραματα)

Αντε καλη υπομονη με τουτο το εργαλειακι που πηρες, 1 - 2 σοδιες θα στις βγαλει, μετα θα αρχισουν τα παρατραγουδα

Όχι δεν το είχα δει ......αλλά τώρα το είδα και κατάλαβα αρκετά....ευχαριστώ
Απάντηση
https://gr420.info/forum/showthread.php?...#pid138856
Απάντηση
Καλημερα μπορειται να μου πείτε για χώρο 50Χ60Χ1.0 πόσες τέτοιες θέλω?

[Εικόνα: eCgEVWVm.jpg]
Απάντηση
Εγώ θα σου έλεγα να πιάσεις τα 200βαττ αλλά να αλλάξεις τα Κέλβιν της λάμπας ...
Αν βαριέσαι να κάτσεις να ψάξεις για διάφορες λάμπες απλά αγορασε της όλες στα 4000κ
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
Καλησπέρα sativaas σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου....αυτό θα κάνω σε ευχαριστώ και πάλι....
Απάντηση
Καλησπερα,ανοίγω πάλι το θέμα για να δείτε τελικά που όλοι είχαν δίκιο δεν ηταν ο,τι έλεγαν.Δηλαδη ούτε καν 100 watt ενώ έλεγαν 3000 κλπ κλπ
[Εικόνα: 2trbefem.jpg]

[Εικόνα: bOfChRDm.jpg]

Ούτε καν το σχήμα δεν ήταν το ίδιο με την εικονα

[Εικόνα: dV3UHgPm.jpg]

Το έβαλα για λίγο μεχ ι να πέσουν οι ζεστές και μετά πάλι η HPS 400 w

Τώρα το έχω κατεβάσει στους 5 πόντους τα κορίτσια είναι ένα blue dream matic 15 ημερών και 2 gorila girl 6 ημερών ;όλα μείναν κοντές.....
Απάντηση
Καλα σοβαρά,παρήγγειλες τετραγωνο και σου ηρθε ουφο?
Δεν παίζονται οι κινέζοι
Απάντηση
(09-05-2019, 12:44 AM)Μυρωδατος Έγραψε: Καλησπερα,ανοίγω πάλι το θέμα για να δείτε τελικά που όλοι είχαν δίκιο δεν ηταν ο,τι έλεγαν.Δηλαδη ούτε καν 100 watt ενώ έλεγαν 3000 κλπ κλπ
[Εικόνα: 2trbefem.jpg]

[Εικόνα: bOfChRDm.jpg]

Ούτε καν το σχήμα δεν ήταν το ίδιο με την εικονα

[Εικόνα: dV3UHgPm.jpg]

Το έβαλα για λίγο μεχ ι να πέσουν οι ζεστές και μετά πάλι η HPS 400 w

Τώρα το έχω κατεβάσει στους 5 πόντους τα κορίτσια είναι ένα blue dream matic 15 ημερών και 2 gorila girl 6 ημερών ;όλα μείναν κοντές.....
Ειναι μοντελο ****EU3000watt καταναλωση 50 watt(κινεζαρεσ απιθανοι)
Αν δεν κανεισ ζουμ στην 2η φωτο σαν κωδωνασ απο ντουζιερα μοιαζει
Παραυτα αν σε βγαλει 2 grow οπωσ σε ειπε ο τρομπετασ πιο πισω για 25 ευρω εγω ειλικρινα το θεωρω πετυχημενη αγορα
Απο ποιοτητα ομωσ δεν ξερω αν αξιζει αλλα και παλι  25 ευρω 7-8 τσιγαρλικια ειναι σιγα τα λεφτα που εχασεσ
Εσυ να σαι καλα και να παρεισ ενα καλο οταν σε πεσουν φραγκα
Συγνωμη για το ς-με-σ ειναι λογω  MAC keyboard
Απάντηση
Πάντως βλέπω πολλούς που ξανακατεβάζουν τα burple, (μπλοβ? Αλαφροΐσκιωτε?) στην ανθοφόρια για τα έξτρα κόκκινα, λέγοντας ότι πετυχαίνουν πιο σφιχτους παπάδες..
Οπότε τελείως χαμένο δεν πάει φιλέ μου.
Απίστευτο να μην έχει καν ίδιο σχήμα.
Απάντηση
Χαχαχα αφού όταν ήρθε και είδα το θέμα δεν πίστευα ή μάλλον δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν.Ειναι μοναδικοί αυτοί οι κινεζοι
Απάντηση
(09-05-2019, 07:58 AM)tzorge Έγραψε: Πάντως βλέπω πολλούς που ξανακατεβάζουν τα burple,  (μπλοβ? Αλαφροΐσκιωτε?) στην ανθοφόρια για τα έξτρα κόκκινα, λέγοντας ότι πετυχαίνουν πιο σφιχτους παπάδες..
Οπότε τελείως χαμένο δεν πάει φιλέ μου.
Απίστευτο να μην έχει καν ίδιο σχήμα.

Δεν ξέρω αν τα κινέζικα λαμπιόνια εχουν σχεση με γνωστών εταιρειών
Υποψιάζομαι πως οι υπέρυθρες κανουν καλο στην υγεία των φυτών
Δεν το εχω ψάξει αρκετά

(09-05-2019, 11:29 AM)Μυρωδατος Έγραψε: Χαχαχα αφού όταν ήρθε και είδα το θέμα δεν πίστευα ή μάλλον δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν.Ειναι μοναδικοί αυτοί οι κινεζοι
Αφού δεν σου στείλανε τοστιέρα πάλι καλά
Ελπίζω να έχει γείωση
Απάντηση
Χαχαχαχα
Απάντηση
Οι υπέρυθρες ευθύνονται για το stretching.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)