Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το χει δουλέψει κανεις;
Λοιπόν καλησπέρα μάγκες θα ήθελα να μου δώσετε συμβουλές για το αυτόματο lsd το κουκλάκι από όσους είχαν εμπειρία 
Μόλις έκανα την παραγγελία  οπότε θέλω να τα ξέρω όλα μέχρι να μου έρθει 

Edit by mod: Links από ανταγωνιστικά καταστήματα σπόρων δεν επιτρέπονται.
Απάντηση

ads by gr420info

Σβήσε το λινκ Μάξιμε

Απαγορεύεται απο τους κανονισμούς του φόρουμ.....
  Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
Μια επισημανση με την ευκαιρια, για νομικους λογους, το sporadiko.gr δεν εχει και δεν μπορει να εχει καμια σχεση καθως θεωρειται αλλο καταστημα. Μπορουμε να πουμε οτι ειναι συμβεβλημενοι συνεργατες. Με βαση την ελληνικη νομοθεσια τα σπορια πωλουνται μονο για λογους σουβενιρ

Το gr420.info ειναι αλλη εταιρια η οποια φυσικα και πουλαει σπορια αλλα βασιζεται στην Ολλανδια οπου και εκει φορολογειται.

Για το καταστημα του gr420.info απευθυνεστε εδω -> https://gr420.info/store/

Μπορεις να βαλεις το strain απο ουδετερο site η απο το επισημο site της τραπεζας που το αναπαραγει. Links τα οποια παραπεμπουν σε ανταγωνιστικα καταστηματα σπορων (περαν του sporadiko.gr οπου επαναλαμβανω ειναι συνεργατες) απαγορευονται  για ευνοητους λογους
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(08-14-2019, 09:21 PM)trompetas Έγραψε: Μια επισημανση με την ευκαιρια, για νομικους λογους, το sporadiko.gr δεν εχει και δεν μπορει να εχει καμια σχεση καθως θεωρειται αλλο καταστημα. Μπορουμε να πουμε οτι ειναι συμβεβλημενοι συνεργατες. Με βαση την ελληνικη νομοθεσια τα σπορια πωλουνται μονο για λογους σουβενιρ

Το gr420.info ειναι αλλη εταιρια η οποια φυσικα και πουλαει σπορια αλλα βασιζεται στην Ολλανδια οπου και εκει φορολογειται.

Για το καταστημα του gr420.info απευθυνεστε εδω -> https://gr420.info/store/

Μπορεις να βαλεις το strain απο ουδετερο site η απο το επισημο site της τραπεζας που το αναπαραγει. Links τα οποια παραπεμπουν σε ανταγωνιστικα καταστηματα σπορων (περαν του sporadiko.gr οπου επαναλαμβανω ειναι συνεργατες) απαγορευονται  για ευνοητους λογους
Συγνώμη μαν λάθος μου ήθελα να δείξω απλά το όνομα για να το καταλάβουν τα παιδιά σόρρυ και πάλι

(08-14-2019, 08:39 PM)sig-p420 Έγραψε: Σβήσε το λινκ Μάξιμε

Απαγορεύεται απο τους κανονισμούς του φόρουμ.....

Συγνωμη δεν το κατάλαβα

Παιδιά παρακαλώ αν έχει δουλέψει κάποιος με  lsd auto να με βοηθήσει γιατι το περνώ πρώτη φορα

Κανειςς;
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)