Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
εξαερισμος td -160/100
καλησπερα σε ολους Smile πειρα τεντα 60χ60χ140 https://www.organic-growshop.gr/%25ce%25...e.tpl.html

και δεν ξερω που να τοποθετησω τον αεξαερισμο για να εχω καλητερο κλιμα μεσα στην τεντα .. τα φωτα σας Angel
Απάντηση

ads by gr420info

εγω σε ιδιων διαστασεων τεντα εχω τον εξαρισμο στην οροφη εξω απο την τεντα και το φλτρο μεσα για εξοικονομιση χωρου για τα φωτα .δουλευει μια χαρα .
Tell me I'm a sinner, I got news for you, I spoke to god this morning and he don't like you!!!!!  Tongue

Απάντηση
εγω χωρο εχω. τον εχω μεσα στην νεντα φιλτρο δεν εχω.

παιδια και αλλες γνωμες
Απάντηση
λίγο διάβασμα και ψάξιμο δεν βλάπτει αγαπητέ μου
εκτός αυτού θα σου πρότεινα να μην ανοίγεις κάθε φορά νέο θέμα ,αλλά να κάνεις όλες της δημοσίευσης σου στο αρχικό θέμα που άνοιξες.
την ίδια ανταπόκριση θα εισπράξεις και πάλι.
με εκτίμηση νέρωνας.
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
λαθος μου νερωνα για τα θεματα. Sad οσο για το διαβασμα που λες δε μπορω να βρω αυτο που θελω ειναι πολλα θα θεματα και το χανω
Απάντηση
αν το βάλεις έξω θα έχεις μεγαλύτερη διάμετρο σε φυσούνα ,και όσες περισσότερες στροφές θα κάνει η φυσούνα θα χάνεις πίεση.
άρα είναι καλύτερα να μπει μέσα και να κάνει μόνο μια στροφή η φυσούνα για να βγει από την τρύπα της τεντας.
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
μωρε μεσα τον εχω αλλα δεν ξερω πως ειναι καλυτερα πχ να βγαινει απο την πανο την τρυπα ο σολινας η πχ απο τα πλαγια?
Απάντηση
από εκεί που θα κάνει λιγότερες στροφές η φυσούνα ,απού που βολεύει? εσύ βλέπεις την τέντα σου και κως τα έχεις τοποθετημένο

Απάντηση
καλησπέρα, 
σε 60χ60χ170 τον ίδιο εξαεριστήρα τον έχω τοποθετήσει έτσι όπως φαίνεται στη φωτογραφία και είναι μια χαρά.
[Εικόνα: qrzzowvm.jpg]
Απάντηση
[Εικόνα: a83wrwgm.jpg]
ειναι καλυτερα ετσι οπως ειναι στην φωτο ή ειναι καλυτερα να τοποθετισο τον σωλινα στην δεξια τρυπα?
Απάντηση
στη δεξιά γιατί με αυτό τον τρόπο δεν κάνει καμία στροφή ο αεραγωγός και έτσι πετυχαίνεις καλύτερη απόδοση εξαερισμού.
Απάντηση
ωραια καλα το εχω τοτε  Wink
Απάντηση
παιδια ψαχνω 9000btu κλιματιστικο εχει να προτινει κανενας καποιο?
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)