Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cream Caramel Auto
(28-11-2019, 11:36 )οπαπάς Έγραψε: δικε μου ειναι πολυ νωρις και για φλασ

δικέ μου είναι νωρίς για όλα, αυτό το ξέρω σίγουρα ..... ξέρει η πάπια που είναι η λίμνη Smile
Χρόνια προσπαθώ να κόψω τα ναρκωτικά αλλά .......το τσιγάρο δεν κόβεται με τίποτα Smoke20
Απάντηση

ads by gr420info

75η ημέρα παρασκευή 29/11 
flash 18lt πεχαρισμένο νεράκι στα 6,0-6,2 (γλάστρα 7lt)

το έκανα το flash καλού κακού γιατί όπως προείπα τα περιθώρια στενεύουν επικίνδυνα.
αν μπορέσω και το τραβήξω όσο περισσότερο γίνεται έχει καλώς, ειδάλλως θα κόψω ανά πάσα στιγμή.
η γενική εικόνα δείχνει καλή και όπως και να 'χει θα είναι μια αξιόλογη σοδειά σε σχέση με τις συνθήκες.

[Εικόνα: s1a4efsm.jpg]
[Εικόνα: ufcyv1qm.jpg]
[Εικόνα: du1baedm.jpg]
[Εικόνα: 8awwv7rm.jpg]
[Εικόνα: dobjmrfm.jpg]
Χρόνια προσπαθώ να κόψω τα ναρκωτικά αλλά .......το τσιγάρο δεν κόβεται με τίποτα Smoke20
Απάντηση
θεριό
Απάντηση
(28-11-2019, 11:13 )θείος Έγραψε: με ζώνουν τα φίδια εδώ που τα λέμε, θα δω μέχρι την τελευταία στιγμή τις ανοχές μου, αλλά το φλας θα το κάνω καλού κακού.
λες παραπάνω πρέπει να σε πήρε χαμπάρι ο γείτονας... τι εννοείς;

όσο για το ταξίδι βάζεις ένα μπουκάλι ανάποδα σε ποτισμένη γλάστρα όπως κάνουν πολλοί το καλοκαίρι και φεύγεις, με τέτοιο καιρό θα αργήσει να το πιει και θα το βρεις έτοιμο όταν γυρίσεις... βέβαια εξαρτάται και πόσο θα λείπεις. για 10 μέρες πιστεύω δεν θα έχει θέμα, ίσως και παραπάνω.
Απάντηση
(02-12-2019, 00:22 )mummra Έγραψε:
(28-11-2019, 11:13 )θείος Έγραψε: με ζώνουν τα φίδια εδώ που τα λέμε, θα δω μέχρι την τελευταία στιγμή τις ανοχές μου, αλλά το φλας θα το κάνω καλού κακού.
λες παραπάνω πρέπει να σε πήρε χαμπάρι ο γείτονας... τι εννοείς;

όσο για το ταξίδι βάζεις ένα μπουκάλι ανάποδα σε ποτισμένη γλάστρα όπως κάνουν πολλοί το καλοκαίρι και φεύγεις, με τέτοιο καιρό θα αργήσει να το πιει και θα το βρεις έτοιμο όταν γυρίσεις... βέβαια εξαρτάται και πόσο θα λείπεις. για 10 μέρες πιστεύω δεν θα έχει θέμα, ίσως και παραπάνω.

όσο μπορέσω θα το κρατήσω σίγουρα φίλε μου Smile
Απάντηση
θείο είσαι ωραίος...
μπράβο. και γαμω τα φυτακια έφτιαξες.
Η χρήση κάνναβης δεν είναι ένας ακόμη εθισμός. 
Είναι τρόπος ζωής.  Peace-and-love-033
Απάντηση
φυταρα θειε, πανεμορφο
Απάντηση
καταρχήν, ευχαριστώ τους σχολιαστές για τους επαίνους και τα καλά λόγια.

78η ημέρα 2/12
σήμερα το απόγευμα κι αφού είδα ότι ξέρανε τελείως το χώμα,
του έδωσα 2,5lt πεχαρισμένο νεράκι στα 6,0-6,2. 
το πρώτο μισόλιτρο έτρεξε στο πιάτο κατ' ευθείαν το οποίο και τράβηξε λίγο αργότερα ενώ σιγά σιγά έριξα και το υπόλοιπο. 
είχα και ελάχιστα απόνερα στο τέλος αλλά, ph δεν ξαναμέτρησα.

[Εικόνα: jtgjzf6m.jpg]
[Εικόνα: gtxby2xm.jpg]
[Εικόνα: udspx68m.jpg]
[Εικόνα: m5zsp6jm.jpg]
[Εικόνα: iczmuegm.jpg]
[Εικόνα: njj0k5dm.jpg]
Απάντηση
[quote="θείος" pid='147611' dateline='1575322540']
καταρχήν, ευχαριστώ τους σχολιαστές για τους επαίνους και τα καλά λόγια.

78η ημέρα 2/12
σήμερα το απόγευμα κι αφού είδα ότι ξέρανε τελείως το χώμα,
του έδωσα 2,5lt πεχαρισμένο νεράκι στα 6,0-6,2. 
το πρώτο μισόλιτρο έτρεξε στο πιάτο κατ' ευθείαν το οποίο και τράβηξε λίγο αργότερα ενώ σιγά σιγά έριξα και το υπόλοιπο. 
είχα και ελάχιστα απόνερα στο τέλος αλλά, ph δεν ξαναμέτρησα.

[Εικόνα: gtxby2xm.jpg]

ωραια παπαδια φιλε μου!
Απάντηση
80η ημέρα 4/12 

πότισμα εχθές το βράδυ με 2lt πεχαρισμένο νεράκι στα 6,0-6,2
είναι το τελευταίο μου πότισμα, θα το αφήσω απότιστο και την κυριακή θα "τρυγήσω".
εντάξει, τα μισά παπάδια και παραπάνω είναι προς το τέλος τους και σχεδόν γινωμένα,
αυτός ο έσχατος ο χοντρός και κανα δυο ακόμα θέλουν λίγο ακόμα αλλά δε γαμείς, φτάνουν κι αυτά.
ότι έγινε-έγινε, πρέπει να το σφάξω να ησυχάσω ....... 

[Εικόνα: 4ldtjlpm.jpg]
[Εικόνα: izkokwbm.jpg]
[Εικόνα: xeefpzgm.jpg]
[Εικόνα: fff42yxm.jpg]
[Εικόνα: rcl8v27m.jpg]
[Εικόνα: o5kaur8m.jpg]
Απάντηση
το θέλει το 3μηνακι του. 8 εβδομάδες δίνει η σουιτ? κρατήσου θείο όσο μπορείς
Απάντηση
(05-12-2019, 15:56 )baphomet Έγραψε: το θέλει  το 3μηνακι του. 8 εβδομάδες  δίνει  η σουιτ? κρατήσου  θείο  όσο  μπορείς

h sweet seeds το δίνει 8 εβδομάδες ( 56 ημέρες ) από την βλάστηση,
η tsiou seeds το δίνει 65 ημέρες από σπόρι και κάπου αλλού λέει 60-70 ημέρες από σπόρι σε σοδειά,
πάπαλα όλα αυτά, υπάρχουν πολλοί παράγοντες που μεταβάλλουν ριζικά τα πάντα όσον αφορά στις
ημερομηνίες και τα διαστήματα.
εγώ είμαι μέχρι τώρα 82 ημέρες από  την βλάστηση ήτοι: 11μιση βδομάδες κι ακόμα θέλει, κι εγώ θέλω βέβαια,
αλλά δεν μπορώ, την κυριακή κόβω, τα είπαμε αυτά. 
ε να κι εγώ, μοιράζομαι τον πόνο και τις εμπειρίες μου, αλλιώς είναι όταν τα λες κάπου, 
έτσι να, κάπου τα λέμε και ξαλαφρώνουμε όλοι νομίζω.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)