Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Breeding πειραματισμοι
πάντως εχω καλα νεα
ζει ακομη,αχαχχ
Απάντηση

ads by gr420info

Bug 
αλ, τα δικά σου τα καταπληκτικοτατα σπόρια, σου πήρε πόσο να τα φτιάξεις ????
αυτά έχουν δυνατό πετιγκρι, είναι σημαντικό γιαυτα να συνηθίσουν το καταπληκτικοτατο περιβάλλον σου για να επιβιώσουν.
τους ρίχνεις και ένα χειμωνα από πάνω καπάκι, ούτε ο μαρκησιος ντε σαντ.... 

δε τρελαίνομαι εύκολα, βάλε τα δυνατά σου πλιιζζ γιατι
πληττω.
Απάντηση
(11-04-2019, 01:44 AM)αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: πιτσ αυτο το ζοχαρ αν πιάσει νομιζω καλα ειναι
αν καταλαβα καλα ειναι σχεδόν ιδιο με το κουμαονι μονο που μπασταρδευτηκε λιγάκι

και γω αυτό κατάλαβα ήταν στην πανω πλαγιά μαλλον ο μπαμπας  ,
ο αλλος ελεγε σε καθε πλαγια ειναι και διαφορετικά φυτά ,και μαλλον εννοούσε τα ιδια σπορια .
βρισκω μια λογική σε αυτό .εγω για τα μαζαρια ξεκίνησα και στην πορεια βγήκαν αυτά .
νομίζω πως ειναι η βασιλισσα των ιντικα και ας μην ειναι ινδη ,πρεπει να εχουμε ενα στο σαλόνι μας οπωςδήποτε τωρα με τις γιορτές .
Απάντηση
ντακ αμα δεν τους αρέσει η ηλεία γαμησε τα
τα καλύτερα παιδιά βγάζουμε..εε φυτά
Απάντηση
α πιτς θα σε μαλώσω, αδιάβαστος ήρθες. 
η βασίλισσα στις ίντικες είναι στο παλιό τουρκμενισταν.
λίγο ιράν, τατζικισταν,ουζμπεκιστάν πακιστάν και φυσικά πάνω από όλα αφγανισταν η καρδιά του τσαρας του πλανητη. 
Απάντηση
ε θα την πεις?
Απάντηση
(11-04-2019, 02:09 AM)dacapo Έγραψε:
α πιτς θα σε μαλώσω, αδιάβαστος ήρθες. 
η βασίλισσα στις ίντικες είναι στο παλιό τουρκμενισταν.
λίγο ιράν, τατζικισταν,ουζμπεκιστάν πακιστάν και φυσικά πάνω από όλα αφγανισταν η καρδιά του τσαρας του πλανητη. 

μα αβγάνι ειναι  το μαζαρ αη σαρίφ ,4 μετρα χριστουγεννιάτικο ελατο, παιρνω ιδεες τωρα και δε κανει να συμβεί αυτό
"ελα φιλε εχω καλο ,απο το τατζικιστάν"
https://www.youtube.com/watch?v=xufajvuyd3k
Απάντηση
την είπα, 
όλη η περιοχή που ανέφερα βγάζει τις βασίλισσες. 
βαριές, μεθυστικες, με σημαντικές θεραπευτικές ιδιότητες, μοναδικά αρώματα, γεύσεις, όλες καπνίζονται σε chillum,  ανεξάρτητα αν είναι φρεσκοτριμένα στο χέρι ή κοσκινισμενα.

είναι μεγάλη κουβέντα αυτό, γιατί όλοι νομίζουν την ινδία χώρα του τσαρας. 
στην ινδία, τουλάχιστον στην βόρεια και κεντρικά δεν πίνουν όλοι, το αντίθετο. 
με το hippies trail έγινε το "μπαμ ".
η νότια είναι άλλη φάση, εκεί βγάζουν φούντα.
Απάντηση
οπότε ο τίτλος του νήματος θα εκπληρωθεί? εγώ αυτό θέλω να μάθω!.. για σατιβεεεεες!
πιτσ μη το κάνιεις αυτό.. ζεστό- κρύο ζεστό-κρυο
χαχαχαχ
Απάντηση
ζωή να εχει ο σερβερ και τα φυτουλια και ισως το ζήσουμε αυτό με τα πιτς ο φυτα ,εχω ενα εντελως σατιβέ μικρούλι cindy99 fem να κανει reveg σε ενα ποτηράκι ,ειναι απιστευτα γρηγορη η cindy στο flower  για το ποσο σατιβα ειναι αν και εχει λιγότερο yield αυτό το pheno,θα μπορουσε να μπει στο προγραμμα σίγουρα με κανα μαονι η johaar ,δε θα χρειάζεται να ψαχνω και πολλα διαφορετικα χαρακτηριστικά αν μοιάζουν τοσο οσο νομίζω ,
θα φαίνοναι όλα το ίδιο και δε πα να ειναι κυριαρχο γονίδιο όποιο θέλει  Angel
να τος ο τζιμπλινσκι τσάααακ εδωσε ιδεα
Απάντηση
(11-04-2019, 04:45 PM)kopanos06 Έγραψε: ζωή να εχει ο σερβερ και τα φυτουλια και ισως το ζήσουμε αυτό με τα πιτς ο φυτα

τον εαυτό μας δε ξεχνάμε α!
παίξε μπαλίτσα να γουστάρουμε κι εμείς με τα τεντάκια.
τι να πω.. θέλω κι εγώωωωωωωωω
Take it easy
Απάντηση
μεχρι να ξεκινησει η φαση εχουμε διαβασμα 
σήμερα μαθαμε το fertilization και το triple fusion πως δηλαδη εισέρχεται μεσα στο θηλυκο αναπαραγωγικό όργανο ενας γαμετης χωριζεται σε δυο γαμετες και ο ενας  σεξουλιάζεται αναμεσα  στο αυγό και synergid cells ,σχηματιζοντας diploid zygote και πως και πως ο αλλος γαμέτης σεξουλιάζει  τα δυο pollar nuclei στο κεντρο και τα τρια αυτά μαζι μετασχηματιζονται σε τριπλετα triple fusion .
ανωμαλα πραγματα δλδ ,που ειναι ο πελαργός που μας έλεγαν
Απάντηση
άσε με τους ψεύτες. δλδ πόσο δούλεμα? χαχαχχ

και μια swot analysis να σαι μέσα  :d  :p
δυνατός!
Απάντηση
χαχαχαχα
Απάντηση
[Εικόνα: yrrtjnsm.jpg]

τρομερο δεντρο το μαζαρ.
καλη επιτυχια kopanos06 !
Απάντηση
στη φωτο σου,σαν αλογα που κανουν σουζα ειναι
εχω βγάλει ήδη εναν κλωνο απο ενα fem που βρεθηκε στα χερια μου.
εκοψα και λιγο απο τη "μαμα" που τελειωνει αυτες τις μέρες
το βεηπ μυρίζει ανατολιτικο παζαρι,μπορω να μιλαω για ωρες για αυτό το θαύμα της φύσης .
εχει επιβιώσει πανηγυρικα απο russet mites ενω τα αλλα πεφτανε σα τα κουνουπια πως το λενε

δες τι εχει κοπει απο κατω σε αυτό το κορίτσι ,ειχε τοξίνες απο τα russet mites ,
και δεν είχε ουτε μια μερα στρες ,τι να λεμε τωρα .
https://growdiaries.com/diaries/28898-go...ry=1461314
Απάντηση
δεν το χω καπνισει ποτε πιτς .
γνωστος μου που φουμαρει χειροτερα απο μενα
μου πε φανταστικη γευση και πολυ δυνατο.
Απάντηση
nαι με το μισό thc απο ότι τα τζελατα και οι γορίλες και απο τις τερπίνες 4- 5% και περισσότερο .αυτή ειναι η μαγεία .
ειναι να μπαινουν σε βεηπ ή συμπυκνωματα για dabs/vapes στα τσιγάρα καταστρεφεις τους μισους κρυστάλλους και τερπίνες
Απάντηση
(11-05-2019, 12:41 AM)kostas13 Έγραψε: γνωστος μου που φουμαρει χειροτερα απο μενα 

καλύτερα εννοεις? χεχε?
Απάντηση
Video 
μια πολυ ωραία συζητηση
kevin jodrey breeders panel at the regenerative cannabis cultivation conference in michigan

οσο μεγαλωνουν τα παιδιά και εχουμε παραλληλα να αντιμετωπισουμε και russet mites στο χώρο ,
αφήνω αυτό εδω να υπαρχει  !
Απάντηση
φυτακια θεμε να δούμε
δεν ματιαζουμε
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)