Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
πριν το κοψω
μου ειπανε οτι πριν το κοψω οτι πρεπει να κοψω τα λιπασματα 2 ευδομαδες πριν ισχυει ?
Απάντηση

ads by gr420info

πες μας τι λιπασμα τους δινεις και τι υποστρωμα εχεις να σου πουμε!
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
(21-11-2019, 18:50 )yesican Έγραψε: πες μας τι λιπασμα τους δινεις και τι υποστρωμα εχεις να σου πουμε!
τα ατα και το bloobastic για booster χωμα bio bizz ligh mix
Απάντηση
αν εχεις τσεκαρει κρυσταλλους και βλεπεις καποιους μελί...
μονο νερο για 1-2 εβδομαδες ...οσο αντεξει το φυτο!
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
(21-11-2019, 19:28 )yesican Έγραψε: αν εχεις τσεκαρει κρυσταλλους και βλεπεις καποιους μελί...
μονο νερο για 1-2 εβδομαδες ...οσο αντεξει το φυτο!
εχω βαλει  2 απο το ιδιο και το ενα ειναι σχεδον ετοιμο αρχισαν να γινοντε καφε σχεδον ολες η τριχες και ειναι φουλ κρυσταλλους το αλλο εχει παρα πολλους κρυσταλλους αλλα δεν εγιναν ακομα η τριχες του καφε...
Απάντηση
καλησπερα luffytaro.
ο yes πιο πανω δεν σου λεει για τα μουστακια του φουντιου ή τις τριχες που λες κι εσυ,
σου μιλαει για τα τριχωματα.
[Εικόνα: uyqa5ogm.jpg]

σε ρωταει αν εχεις τσεκαρει με μικροσκοπιο τα τριχωματα του παπα,αυτα που λαμπυριζουν.

τα μουστακια καφετιαζουν υπο πολλες συνθηκες δεν κοιταμε απο κει αν κοντευει το φυτο μας.
Chemical kills      SkullnBones  
Cannabis  heals   Loveleaf
Απάντηση
πρεπει με μικροσκοπιο η μεγενθυντικο φακο να δεις τους κρυσταλουςαπο κοντα τι χρωμα εχουν!!
δες εδω!
[Εικόνα: ji1xxt2m.jpg]
Απάντηση
[Εικόνα: otzfxf3m.jpg]
εβγαλα μοα φοτο με τερμα ζουμ αν μπωρεσεις και καταλαβεις καλος

[Εικόνα: idqnsicm.jpg]
Απάντηση
θες καμμια βδομαδα ακομη
Απάντηση
(21-11-2019, 23:12 )αρχαιος Έγραψε: θες καμμια βδομαδα ακομη
και εγω αυτο πιστευω ...να το βαλω μονο νερακι η να του δωσω bloombastic ?
Απάντηση
καλημερα, ακομα κι αν επιλεξεις να κοψεις με βαση ποσο καφετιαζουν οι τριχες, επειδη δεν εχει μεγενθυντικο φακο,
ειναι νωρις οπως λεει ο αρχαιος, εχει πολλες ασπρες τριχες ακομα και κανενα μελι απο οσο βλεπω...
ποτιζε μονο με νερο απο δω και περα λεω εγω... κι ας παρει 1 μπορει και 2 βδομαδες...
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)