Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απορια
Ρουκουνα δεν είναι το θέμα αν υπάρξει πολυ η λίγο αστυνόμευση
Το θέμα είναι η αβάντα που της έχουν δώσει στην κατάχρηση εξουσίας
μέτρον ἄριστον
Απάντηση

ads by gr420info

(12-31-2019, 06:11 PM)Sativaas Έγραψε: Ρουκουνα δεν είναι το θέμα αν υπάρξει πολυ η λίγο αστυνόμευση
Το θέμα είναι η αβάντα που της έχουν δώσει στην κατάχρηση εξουσίας
H καταχρηση απο οπου και να προερχεται ειναι κατακριτεα και θα πρεπει να τιμωρειτε αυστηρα-πολυ αυστηρα
Και πρωτοσ εγω τον λιθο βαλετω προσ αυτον τον καριολη που κανει καταχρηση
Εγω δεν εκανα λογο για καταχρηση
Αλλα το να κανουν αλκοοτεστ και ντρανγκ τεστ (που στα ντρανγκ δεν με συμφερει),αμα συμψιφισω τα συν και τα πλην νομιζω τα συν υπερτερουν
Και αυτο ηταν γενικα το σκεφτικο μου,το κοινο συμφερον και οχι το ατομικο,φιλε @σατιβα και λοιποι @φιλοι
Απάντηση
Σε αυτό δεν θα διαφωνήσω φίλε μου αντίθετος..
Μπερδέψαμε τα λόγια μας Big Grin
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
Roukouna.. στο μεγάλο κείμενο που παραληρείς λίγο..
"να ρθουνε καμμια 15 τσακαλακια,να στο κανουν καταληψη να μαζευωμαστε ολοι εκει να τρωμε να πινουμε να χεζουμε να κατουραμε στα δωματια "

Οι καταλήψεις δεν γίνονται όπου να ναι.. δεν πάνε σε σπίτια κόσμου έτσι αϊντα πάμε..
Και να σαι σίγουρος οτι κάνουν πολλά παραπάνω απο το να χέζουν κ να κατουράνε.. (κοινωνικά, πολιτισμικά, τέχνη, προσφορά αγαθών κτλ)

Όσο για την αστυνομία.. μάλλον μπερδεύεις την αστυνομία με την καταστολή (που λέμε οτι δε θέλουμε)

Καλή χρονιά σε όλους Smile
Απάντηση
Προς επιβεβαίωση του @drunken monk

Το Παρίσι θεσμοθετεί την προσωρινή κατάληψη και χρήση....

https://oiko-symmaxia.blogspot.com/2019/12/blog-post_30.html
Απάντηση
(01-02-2020, 03:12 PM)drunken monk Έγραψε: Roukouna.. στο μεγάλο κείμενο που παραληρείς λίγο..
"να ρθουνε καμμια 15 τσακαλακια,να στο κανουν καταληψη να μαζευωμαστε ολοι εκει να τρωμε να πινουμε να χεζουμε να κατουραμε στα δωματια "

Οι καταλήψεις δεν γίνονται όπου να ναι.. δεν πάνε σε σπίτια κόσμου έτσι αϊντα πάμε..
Και να σαι σίγουρος οτι κάνουν πολλά παραπάνω απο το να χέζουν κ να κατουράνε.. (κοινωνικά, πολιτισμικά, τέχνη, προσφορά αγαθών κτλ)

Όσο για την αστυνομία.. μάλλον μπερδεύεις την αστυνομία με την καταστολή (που λέμε οτι δε θέλουμε)

Καλή χρονιά σε όλους Smile
@drunken monk
Το κειμενο μου το διαβασα,ξανα,και εχει αρχη-μεση-τελοσ για να ειναι κειμενο καποιου που παραληρει
Το κειμενο νομιζω εχει ειρμο και λογικη
Λογικη δεν εχει, αν απο οσα εγραψα σταθηκεσ μονο στην καταληψη εσυ @drunken monk  
To να υπαρχει αστυνομια χωρισ καταστολη δεν γινεται,οσο υπαρχει εγκλημα και βια
Μηπωσ μπερδευαισαι με την καταχρηση εξουσιασ
Eπισησ υπαρχουν πολυ πιο εξεδεικευμενοι χωροι για τεχνη και πολιτισμο

@Daca μπερδευεσαι η επικφαλιδα και μονο του αρθρου λεει ΘΕΣΜΩΘΕΤΕΙ
(αρα γινετα κατοπιν συνενωησησ με τουσ δικουσ τουσ θεσμουσ)
Στην 1η κιολασ παραγραφο στην δευτερη σειρα λεει εταιρειεσ και ΣΥΜΦΩΝΙΑ
Δεν συνεχισα να το διαβασω γιατι συγκρινεισ ανωμεια πραγματα
Η ετερεια δεν ειναι ιδιωτησ(φυσικο προσωπο)
Και εγω αν ειχα εταιρεια ακινητων π.χ με 50 ακινητα εδεινα με συμφωνια σε καποιουσ συλογουσ και συλογηκοτητεσ 
(οπωσ λεει το αρθρο στην αρχη τησ 2ησ παραγραφου)2-3 απο αυτα,ασχολουμουν με τα υπολοιπα,και οταν πλησιαζε η ληξη τησ ημερομηνιασ βαση τησ συμφωνιασ που εκανα,ασχολουμουν και με αυτα τα 2-3
Εχει τοσα καλα η γαλλια για να αντιγραψουμε (ειδικα οταν εμεισ σαν χωρα ειμαστε η 27η σε ερευνα αναμεσα σε 27 χωρεσ οσον αφορα την κρατικη διοικηση ),απο εδω πρεπει να ξεκινησουμε
Η επειδη το κανει η γαλλια,αν το κανει,πρεπει να το κανουμε και εμεισ?
Αρα τοτε αφου αντιγραφουμε με την γαλλια ασ συμφωνησουμε και στο οτι το χρεοσ που εχουμε προσ αυτουσ δεν ειναι απεχθεσ και επονειδιστο
Και οταν ερθει η ωρα να αντιγραψουμε την αστυνομια τησ γαλλιασ δεν νομιζω,να ειναι σαν γαλλιδουλα υπηρετρια με ζαρτιερα και ροζ πουπουλακι,σκονησ οταν κανει καταστολη
Εχουμε κατα πολυ καλυτερεσ πολιτειεσ να αντιγραψουμε
Αστυνομιεσ εχουμε
Η αστυνομια δεν εχει μονο κλαδο Δ.Ν
Απάντηση
Κακώς Ρούκουνα,
Να συνεχίσεις και να το διαβάσεις όλο , γιατί τότε και μόνο τότε θα βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα.
Δύο λεπτά υπόθεση είναι
Απάντηση
(01-02-2020, 07:11 PM)Dacapo Έγραψε:
Κακώς Ρούκουνα,
Να συνεχίσεις και να το διαβάσεις όλο , γιατί τότε και μόνο τότε θα βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα.
Δύο λεπτά υπόθεση είναι
@Daca το διαβασα φιλε
Υ.Γ
απο την πρωτη φορα το διαβασα
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)