Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ψύξη
έχουμε κ λέμε ψάχνοντας λύσεις για καλοκαιρινό grow έπεσα πάνω σε αυτόν τον υγραντηρα που παράλληλα λειτουργεί κ σαν a/c.. https://pswnia.gr/index.php?route=produc...3mioiiifv0
το έχει χρησιμοποιήσει κάνεις?  λέτε να δουλέψει? θέλω γνώμες..
Hookah  Leaf
Απάντηση

ads by gr420info

μουφα έχει τύχει να πέσει στα χέρια μου.. στα 10 εκατοστά δεν καταλάβαινα καν αν δουλεύει
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
(01-05-2020, 06:15 PM)sativaas Έγραψε: μουφα έχει τύχει να πέσει στα χέρια μου.. στα 10 εκατοστά δεν καταλάβαινα καν αν δουλεύει
για μεσα στην τεντα στην διάρκεια της ημέρας δεν θα δουλέψει λες? η απευθείας στην εισαγωγή? μιλάμε για μικρούς χώρους που είμαι κλειστοι.
Hookah  Leaf
Απάντηση
(01-05-2020, 05:30 PM)rodiangrower Έγραψε: έχουμε κ λέμε ψάχνοντας λύσεις για καλοκαιρινό grow έπεσα πάνω σε αυτόν τον υγραντηρα που παράλληλα λειτουργεί κ σαν a/c.. https://pswnia.gr/index.php?route=produc...3mioiiifv0

φιλε ροντιαν, το καλοκαιρακι το κλεινουμε το γκροου, γι αυτο οι περισσοτεροι ειμαστε πατημενοι τον χειμωνα, εκτος κι αν βαλεις αρκουδισιον (κανονοκο αρκουδισιον)
Απάντηση
οχι φίλε ροδιαν με το στόμα βγάζω περισσότερα αέρα από ότι αυτό.. έτσι όπως τα λέει ο αρχαίος είναι τα πράματα
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
(01-05-2020, 06:23 PM)αρχαιος Έγραψε:
(01-05-2020, 05:30 PM)rodiangrower Έγραψε: έχουμε κ λέμε ψάχνοντας λύσεις για καλοκαιρινό grow έπεσα πάνω σε αυτόν τον υγραντηρα που παράλληλα λειτουργεί κ σαν a/c.. https://pswnia.gr/index.php?route=produc...3mioiiifv0

φιλε ροντιαν, το καλοκαιρακι το κλεινουμε το γκροου, γι αυτο οι περισσοτεροι ειμαστε πατημενοι τον χειμωνα, εκτος κι αν βαλεις αρκουδισιον (κανονοκο αρκουδισιον)
κατάλαβα με ταράτσα κ αυτόματα με βλέπω πάλι.. το προτιμώ η αλήθεια από το να τα σκάω στην δεη
Hookah  Leaf
Απάντηση
"το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να τον γεμίσετε με νερό, να τον συνδέσετε στην πρίζα ή σε θύρα usb και να απολαύσετε δροσιά!"

άμα βλέπεις να δουλεύει σε θύρα usb......δηλαδή 5v ...κατάλαβες  :d
  Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
ε νσι, σε καμια 60αρα με κανα 2 τετοια κανεις δουλεια. φθεινα ειναι.
Leaf "I'm gonna make him an offer he can't refuse." Leaf
Απάντηση
(01-06-2020, 03:04 AM)godfather Έγραψε: ε νσι, σε καμια 60αρα με κανα 2 τετοια κανεις δουλεια. φθεινα ειναι.
κάπως θα σκεφτώ να το μονταρω η να κατασκευασω κάτι.. καλή κ η ταράτσα αλλά όσο να είναι επιφοβο.. υπάρχουν κ τα drone πλέον  :p
Hookah  Leaf
Απάντηση
νονε πραγματικά και να γεμίσεις την τέντα με δαύτα αν κλασω θα βγάλω περισσότερη δροσιά... εγγυημένα
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
καλά υσχιει, το ac είναι μονόδρομος το καλοκαίρι. ειπα μπας και πειραματηστει κάποιος να μάθουμε. όλο και κάποιο δυνατό diy θα βρώ.
Leaf "I'm gonna make him an offer he can't refuse." Leaf
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)