Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solo INDICA MIX (Barney's Farm)
(, 11:34 AM)Νέρωνας Έγραψε: @bakiz καλημερα φιλε σε ευχαριστω για τα ομορφα σου λογια , ελπιζω να σε βοηθησα

Πάααρα πολύ !! Κ σε ευχαριστώ κ πάλι!  Έχω δει όλα σου τα ποστ , ειδικά όσο παίζανε οι φωτό.
Τα έβλεπα ξανά κ ξανά ! 
Έχεις τρομερές αναλογίες σε κάθε grow , οι φωτό ήταν λες κ είσαι σε έκθεση!
Απάντηση

ads by gr420info

Όντως έχει τελειες αναλογίες ο Νέρων
Απάντηση
@Αλαφροΐσκιωτος οταν εχεις καλους δασκαλους φιλε μου εχεις και τα αναλογα αποτελεσματα Big Grin Big Grin 
χωρις το φορουμ δεν θα ειχα τιποτα απο ολα αυτα Heart

βαδιζουμε στην 10η εβδομαδα

[Εικόνα: XmPAHhXm.jpg][Εικόνα: 0biCESfm.jpg][Εικόνα: n45NdPIm.jpg][Εικόνα: XhBmludm.jpg][Εικόνα: 6YEC8KAm.jpg][Εικόνα: oTkI6Zqm.jpg][Εικόνα: 2xgs88ym.jpg][Εικόνα: 8qCOj1Jm.jpg][Εικόνα: POc2sQmm.jpg][Εικόνα: Q0ooztOm.jpg]

[Εικόνα: IULpfxrm.jpg][Εικόνα: 4Awfsysm.jpg]

και μην ξεχναμε εχουμε και ενα pineapple , θα το δουμε συντομα και αυτο το οποιο ειναι στην 8η η 7η εβδομαδα με ανθος
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
Καλημέρα!!!
Γουιντ Πορν!!! Smoke4 Banana Dude Banana Dance Bananeyessss
@ΝέρωναςΤιτανοτεραστιος!!  Heart
Με τι κάμερα τραβάς κ μας έχουν κρεμάσει τα σαγόνια?  Ούτε μικροσκόπιο δεν θέλει Joint Pass
Απάντηση
(5 ώρες πριν)bakiz Έγραψε: Καλημέρα!!!
Γουιντ Πορν!!! Smoke4 Banana Dude Banana Dance Bananeyessss
@ΝέρωναςΤιτανοτεραστιος!!  Heart
Με τι κάμερα τραβάς κ μας έχουν κρεμάσει τα σαγόνια?  Ούτε μικροσκόπιο δεν θέλει Joint Pass
καλημερα φιλε , νοτε 7 ειναι κινεζος Big Grin
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
Μπράβο ο Κινέζος!  Smoke25
 Θα έλεγα κάνει παπάδες ... Αλλά τελικά άλλος τους κάνει , ο Κινέζος απλά με ένα κλικ μας του δείχνει
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)