Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Να ανησυχώ;
Γεια σας σε ένα από τα 6 φυτά μου και μόνο σε ένα φίλο κιτρινισε λίγο η άκρη ξέρει κανείς από τι μπορεί να οφείλεται;
[Εικόνα: J9kXLfbm.jpg]
Απάντηση

ads by gr420info

(02-14-2020, 03:49 PM)martin1985 Έγραψε: Γεια σας σε ένα από τα 6 φυτά μου και μόνο σε ένα φίλο κιτρινισε λίγο η άκρη ξέρει κανείς από τι μπορεί να οφείλεται;
μάλλον το έχεις παραιταισμενο αδερφέ...

Δεν είμαι σίγουρος πες αναλυτικά τι το ταίζεις ποσό αν έχεις μετρήσει πεχα παίζουν πολλά ρόλο 

Αλλά δεν είναι κάτι για να ανησυχείς
..
Περίμενε και κάναν ποιο έμπειρο να σε πει
Απάντηση
(02-14-2020, 05:00 PM)Koprias1 Έγραψε:
(02-14-2020, 03:49 PM)martin1985 Έγραψε: Γεια σας σε ένα από τα 6 φυτά μου και μόνο σε ένα φίλο κιτρινισε λίγο η άκρη ξέρει κανείς από τι μπορεί να οφείλεται;
μάλλον το έχεις παραιταισμενο αδερφέ...

Δεν είμαι σίγουρος πες αναλυτικά τι το ταίζεις ποσό αν έχεις μετρήσει πεχα παίζουν πολλά ρόλο 

..

advanced nutrients grow micro bloom 0.5 και τα 3 
ph 6.5  700 με 800 ml νερο σημερα ποτιστηκανε μονο νερο!!!
Απάντηση
(02-14-2020, 07:07 PM)martin1985 Έγραψε:
(02-14-2020, 05:00 PM)Koprias1 Έγραψε: μάλλον το έχεις παραιταισμενο αδερφέ...

..

advanced nutrients grow micro bloom 0.5 και τα 3 
ph 6.5  700 με 800 ml νερο σημερα ποτιστηκανε μονο νερο!!!
περιμενε καποιον ποιο εμπειρο να σε απαντησει μην αγχωνεσαι δεν φενεται να υπαρχει καποιο προβλημα σοβαρο 
εγω στην θεση σου δεν θα εδινα και πολυ σημασια!!!!!
Απάντηση
Μαλλον κόψιμο από λίπασμα για βγάλε και μια φώτο όλο το φυτό.
Απάντηση
(02-14-2020, 10:36 PM)tzorge Έγραψε: Μαλλον κόψιμο από λίπασμα για βγάλε και μια φώτο όλο το φυτό.

[Εικόνα: o18GkJfm.jpg]

Δεν έχει κάτι άλλο το φυτό μόνο στο φυλλο που φαίνεται στην φώτο
Απάντηση
Μην σε ανησυχούν μικρό καψιματακια κ κάθε τι παραμικρό που βλέπεις σαν σημάδι.. Πολλά ειναι γενετικα αλλά πάλι σημάδια από παραταισμα,πότισμα κλπ κλπ.. Κρατα σημειώσεις για το τι κάνεις ώστε να έχει έναν μπούσουλα για τα επόμενα grow..
Κάθε φυτό έχει άλλες ανάγκες, αλλά τρώνε πιο πολύ αλλά πιο λίγο.. Βλέπε το φυτο σου ώστε να σδου είχνει τις ανάγκες του.. Σε αυτό ταισε λίγο πιο λίγο την επόμενη φορά αν το δεις κ βγάλει κ άλλα.. Σε γενικές γραμμές μην σε αγχώνει μια χαρά πάνε..
Hookah  Leaf
Απάντηση
(02-16-2020, 02:25 PM)Rodiangrower Έγραψε: Μην σε ανησυχούν μικρό καψιματακια κ κάθε τι παραμικρό που βλέπεις σαν σημάδι.. Πολλά ειναι γενετικα αλλά πάλι σημάδια από παραταισμα,πότισμα κλπ κλπ.. Κρατα σημειώσεις για το τι κάνεις ώστε να έχει έναν μπούσουλα για τα επόμενα grow..
Κάθε φυτό έχει άλλες ανάγκες, αλλά τρώνε πιο πολύ αλλά πιο λίγο.. Βλέπε το φυτο σου ώστε να σδου είχνει τις ανάγκες του.. Σε αυτό ταισε λίγο πιο λίγο την επόμενη φορά αν το δεις κ βγάλει κ άλλα.. Σε γενικές γραμμές μην σε αγχώνει μια χαρά πάνε..

Ωραίος ευχαριστώ για τις πληροφορίες..
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)