Hindu Kush sensi seeds
#1
καλλιέργεια:εξωτερικα μονο το εχω καλλιεργησει, ευκολο φυτο, "σκυλι" που λεμε, το φαγανε εντομα σαν seedling κ επιβιωσε παραυτα, οχι πολυ μεγαλο στο υψος 1.2μ περιπου

φαινότυπος:γνησια ιντικα με οτι αυτο συνεπαγεται

ωρίμανση:στην ωριμανση τα χα κανει λιγο σκατα, μιας κ ξεχνουσα που κ που να ανοιγω τα βαζα, παρολα αυτα βγηκε πολυ καλο

γεύση:γηινη γευση κ με ενα χιντ απο λεμονακι, γευστικοτατο, καμμια σχεση με το καννατονικ που εβγαλα την ιδια χρονια

μαστούρα:εδω στα λεει μαζεμενα καπως, ειναι κλασσικη ιντικα . νταγκλα κ ηρεμια αρχικα, κ λιγο αργοτερα μια καπως ψυχεδελικη νοτα,σαν edible χτυπαει σαν τρενο, δυνατο!διαρκεια σχετικα μικρη, εκτος κ αν το φας αντι να ατμισεις οποτε αλλαζει. αλλα δεν θα το λεγα super strength, καλυτερα να καταναλωνεται απογευμα η βραδυ γτ ειναι νταγκλαριστο αρκετα

ιατρικό ενδιαφέρων:για αγχος πολυ καλο αλλα θελει προσοχη στις δοσολογιες γτ μπορει ευκολα ναχεις τα αντιθετα αποτελεσματα, για καταθλιψη δεν θα λεγα οτι ειναι το καλυτερο αν κ δεν σε ριχνει συνηθως,για πονο επισης υποθετω θα ειναι καηναρι, σε μουδιαζει

σχόλια/παρατηρήσεις:γενικα δινω 8/10 στο hindu kush και ειναι το αγαπημενο μου απο οτι εχω αυτη τη στιγμη στα βαζα, δυνατο φυτο κ ποιοτικο χορτο, αν ειστε λατρεις της ιντικα αξιζει να το δοκιμασετε
Απάντηση
#2
να 'σαι καλά vampirion και ευχαριστούμε για την αναφορά! κάποιο σχόλιο για τη σοδειά; ισχύει ότι δεν αποδίδει και τόσο;
Απάντηση
#3
ναι οντως δεν δινει πολλη ποσοτητα, βασικα δεν ζυγισα κιολας αλλα απο δυο δεντρακια εβγαλά διακοσα γραμμαρια πανω κατω, ειναι παντως δυνατο κ δεν χρειαζεται να γεμιζεις πολυ, οποτε το σωζει καπως
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)