Volcano vaporizer αποριες
#1
σκεφτομαι την αγορα του ανωθεν vaporizer, επειδη δεν το εχω δοκιμασει θα ηθελα τη γνωμη καποιου ο οποιος το εχει χρησιμοποιησει τουλαχιστον μια φορα, θα ηθελα να μου πειτε σχετικα με το ποσο σμουθ ειναι ο ατμος. σχετικα με το ακουσμα κ τη γευση ή οτι αλλο θεωρειτε πως θα επρεπε να ξερω σαν πιθανος αγοραστης, ευχαριστω
Απάντηση
#2
το μονο ''θεμα'' με το βολκανο ειναι να σου αρεσει η εμπειρια να ρουφας ενα μπαλονι!
αν αυτο δεν σε ''χαλαει'' και εχεις τα φραγκα μην το σκεφτεσαι αλλο!

ποιοτητα κατασκευης 10+
ακουσμα 10+
γευση 10+

εγω εχω το classic και λειτουργει μετα απο 15 χρονια ακριβως οπως την πρωτη μερα!
το ειχα αποσυρει για πολλα χρονια και το απολαμβανω ξανα τα τελευταια 2 χρονια!

εχει βγει τωρα ενα hybrid και εχει κανα 650αρι...
αν αντεχει η τσεπη σου βουρ... γιατι με το hybrid εχεις τη δυνατοτητα να
ρουφας και μπαλονι αλλα και σωληνα!!!
αυτο με το σωληνα ειναι ιδια λειτουργια με τα φορητα... ρουφας απευθειας χωρις το βολκανο να φυσα αερα!

βασικα ειναι ιατρικο μηχανημα με πιστοποιησεις...
σε καποιες χωρες συνταγογραφητε...
Απάντηση
#3
@YesIcan το κλασσικο σκεφτομαι να παρω, δεν σηκωνει η τσεπη μου παραπανω, σκεφτομουν απο vaposhop μαλλον, αυτοι οι δικοι μας magicvaporizers ειναι καλοι ή πουλανε τιποτα αρχαια κομματια?
Απάντηση
#4
πω πω αυτό το hybrid είναι κόλαση τώρα που το είδα... ένα τζόκερ ρε γαμωτο
Απάντηση
#5
το 16 ειχα παει εκδρομη με τον παναθηναικο στο αγιαξ. το δοκιμασα στο κοφισοπ του μπαρνη πρωτη φορα απο κατι ελληνες που γνωρισαμε εκει. τρεις ανασες πηρα και μου εφυγε το κεφαλι πραγματικα. μοιαζει πολυ με το κλασικο βαποραιζερ αλλα σε βαραει πιο μπαμ το ντουμανι απο το μπαλονι.
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
#6
μπορεί να σε πέτυχα πουθενά εκει νονε
Απάντηση
#7
σιγουρα συντροφε εκκατσα μια εβδομαδα. 3 πριν και 4 μετα το παιχνιδι. ωραια εκδρομη. volcano
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
#8
@godfather ο ατμος ηταν smooth? με ενδιαφερει οντας μη καπνιστης να μην βγαζω πνευμονι οταν το χρησιμοποιω
Απάντηση
#9
(19-02-2020, 12:26 )vampirion Έγραψε: @godfather ο ατμος ηταν smooth? με ενδιαφερει οντας μη καπνιστης να μην βγαζω πνευμονι οταν το χρησιμοποιω

καλα ρε αδερφε, εδω σου λεω οτι το volcano το εχω 15 χρονια...

και εσυ ρωτας το νονο, που πηρε 3 ανασες πριν 4 χρονια, στο αμστερνταμ????

αντι να πεις και ενα ευχαριστω, που ηδη σου εχω απαντησει...

μαλλον ειναι λειψη η αποψη μου...
wtf??
Απάντηση
#10
@YesIcan chill ρε μαγκα, δεν ειναι οτι δεν μετρησα την απαντηση σου, αλλα δυο γνωμες καλυτερες απο μια
Απάντηση
#11
σιγουρα καμια σχεση με τον καπνο του τσιγαρου. συνυθιζεται και εχει διαφορες ριθμυσεις να επιλεξεις.
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
#12
(19-02-2020, 12:40 )vampirion Έγραψε: @YesIcan chill ρε μαγκα, δεν ειναι οτι δεν μετρησα την απαντηση σου, αλλα δυο γνωμες καλυτερες απο μια


ααααα τετοιος εισαι?

εχω λιστα για κατι τετοιους...
Απάντηση
#13
@YesIcan :d   :d :d :d :d
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)