Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Να το κόψω;
Καλησπέρα μάγκες μου λοιπόν είμαι στη. Φάση να κόψω αυτό εδώ το φυτό και ο λόγος είναι ότι πρώτον έχασε όλα τα φύλλα του κάτι ψηλά μείνανε...και μου φαίνεται ότι έχει κολλήσει, σε σχέση με τα άλλα δεν προχώρησε καθόλου εννοώ τα άλλα αν και αυτά με προβλήματα ( όχι όπως αυτό) προχώρησαν μια χαρά και έχουν κάνει και αρκετά μεγάλους παπάδες... Τώρα εδώ θέλω την συμβουλή σας καθώς είναι το πρώτο γροου.. σκέφτομαι να το κόψω. Ο ένας λόγος είναι επειδή κόλλησε και δεν προχωράει και ο δεύτερος είναι για να μάθω να αποξήρανση σωστά οστε τα άλλα φυτακια μου να είναι κομπλέ... Τα τριχομς μέσα δεν είναι μέλη αλλά ούτε και άσπρα είναι θολά

[Εικόνα: YwYMnbgm.jpg]

[Εικόνα: zLoRxw3m.jpg]
Απάντηση

ads by gr420info

Φιλε κοψε 1 φουντα βαλτη στο μικροκυματων ξερανε την πιες την και αμα δεις οτι σαρεσει κοψτο
Απάντηση
Στην έρημο μεγάλωσε, το νερό πρέπει να το είχε με το σταγονόμετρο το καημένο και η πλάκα είναι ότι είναι άγουρο παρόλο την όψη του.
Απάντηση
Φιλε στο λεω να το ξες και να μην λες δεν σε ειπαμε τιποτα.Αν το κοψεις τωρα να ξες το μαυρο δεν θα σε λεει απολυτος τιποτα...θα ειναι λες και καπνιζεις αρσενικο,μπουρουχι ρε παιδι μου ενα πραγμα πως να στο πω...Τι ακριβως εννοεις κολισε?Δωσε στο φυτακι νερο να πιει εχει λιμωκτονησει και επισεις κοψε τα πολλα πολλα φαγητα...Πες μου λιγο ποσες μερες εισαι και τη γλαστρα εχεις και ποσο ποτιζεις ?Ειναι κριμα ρε δερβιση μου τοσο καιρο να ασχολησε και να το κοψεις ετσι απλα<αν δεν το εχεις κοψει ειδη>.Δεν υπαρχει περιπτωσει καν να εχει σχιματισει εντελως ολα τα τριχοματα και εσυ λες οτι ειναι ασπρα...Φιλε ειναι παρα πολυ νωρις αν θες να πειραματιστεις καντο αν παλι θες να δεις πως μπορεις να βγαλεις ενα μαυρο και να σου την λεει περιμενε!
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση
(03-15-2020, 12:07 AM)arkoudoulis Έγραψε: Φιλε κοψε 1 φουντα βαλτη στο μικροκυματων ξερανε την πιες την και αμα δεις οτι σαρεσει κοψτο

Pc Punch

Μίλησε ο καθηγητής τώρα .
                                               Leaf  Smoke20 
Απάντηση
Πάντως ένα blueberry auto από σποραδικο που μου κάτσε στραβή με το πότισμα. Είναι φωτιά. Βέβαια είχε φουσκώσει παραπάνω κι ήτανε και πολύ μυρωδάτο.

Από μυρωδιά τι λέει?
Απάντηση
Καλημέρα μάγκες μου όχι δεν είναι από νερό πάντα είχε νεράκι το λάθος είναι η έλλειψη καλ μαγκ, που εγώ πρόσθεσα παραπάνω σε σχέση με το μπλουμ και έγινε μαλακια ξεράθηκαν όλα τα φύλλα και πέσαν.. το φυτό όταν λέω κόλλησε εννοώ ότι δεν προχώρησε καθόλου την τελευταία βδομάδα όταν όλα προχωρούσαν κανονικά είναι στασημο μια βδομάδα τώρα και παραπάνω μπορεί..η μυρωδιά του είναι σαν πιπεράτη μυρίζει αρκετά και έντονα. Το έκοψα το κρέμασα ανάποδα σε ντουλάπα με ανεμιστηρακι μικρό 20 βαθμούς με 50  υγρασία. Εφόσον το φυτό είχε κλάσει πάνω του το έκοψα για να δω πως γίνεται η αποξήρανση μεσα στην τέντα υπάρχουνε ακόμα αλλά 4 φυτά λευκές χήρες και πάνε και τρένο αυτό το Delta 9 κάνει καλή δουλειά. Στην θέση του μπήκε ένα 2 fast 2 vast auto
Απάντηση
(03-15-2020, 05:36 AM)Mamba Έγραψε:
(03-15-2020, 12:07 AM)arkoudoulis Έγραψε: Φιλε κοψε 1 φουντα βαλτη στο μικροκυματων ξερανε την πιες την και αμα δεις οτι σαρεσει κοψτο

Pc Punch

Μίλησε ο καθηγητής τώρα .

Απλη γνωμη.. Ποτε δεν το παιξα ξερολας
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)