Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πρώτο grow indoor
Shy Καλησπέρα σε όλο το πανεπιστήμιο των αγροτών
Δεν θα πω πολλά για την περιεκτικότητα του φορουμ...Είναι πλέον γνωστή και όποιος έχει μεράκι κ υπομονή μπορεί να εξελιχθεί σίγουρα διαβαζοντας εδώ!!!!!

Έχουμε και λέμε
Τέντα 1*1*2
Εξαερισμός με φαν
Εισαγωγή παθητική
Φίλτρο χωρίς να είναι και απαραίτητο
Λεντ 300w https://www.organic-growshop.gr/product/...trum-300w/
Ενας Ανεμιστήρας κυκλοφορίας
Υγραντηρας
Πεχάμετρο

Χώμα lightmix
Γλάστρες 11 λίτρα
Φυτά αυτοματα barneys...Ένα pineapple express κ ένα critical cush,βέβαια τα έχω μπερδέψει κ δεν ξέρω ποιο είναι στη γλάστρα αλλά αυτά να είναι τα προβληματα Smile

Τα φυτά τώρα που γράφω είναι 11 με 12 ημερών και πιστεύω όλα καλά έως τώρα...Το νερό πάντα πεχαρισμενο ακόμα κ τη μέρα που που μπήκαν οι σπόροι στη χαρτοπετσέτα
Φυτεύτηκαν κατευθείαν στις 11λιτρες και από τότε μόνο νερό έως τωρα...
Από λίπασμα θα χρησιμοποιήσω το trypack της biobizz....
Ωράριο 20/4
Θερμοκρασίες 19-26#Υγρασια40-65

Πώς τα βλέπετε τα κοριτσια;;;;; Heart
Κάθε πληροφορία κ κατεύθυνση θα ήταν σωτηρία 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και υπομονή παιδες με αυτόν τον διαολεμενο υιο

[Εικόνα: jeZywmwm.jpg][Εικόνα: J40NWIkm.jpg][Εικόνα: 60Fxzeqm.jpg][Εικόνα: KT9bMUqm.jpg][Εικόνα: ZjCxus4m.jpg]
Απάντηση

ads by gr420info

Διαβασμένος φαίνεσαι είμαι σιγουρος θα τα πας τέλεια.
Συνέχισε έτσι.
Το πότισμα να προσέχεις τώρα που είναι μικρά πιστεύω αυτό είναι το πιο σημαντικό. Εγώ 3ο grow και ακόμα να μάθω να ποτίζω με προσοχή χαχα  Smile
Απάντηση
(03-18-2020, 09:05 PM)Hash Wizard Έγραψε: Διαβασμένος φαίνεσαι είμαι σιγουρος θα τα πας τέλεια.
Συνέχισε έτσι.
Το πότισμα να προσέχεις τώρα που είναι μικρά πιστεύω αυτό είναι το πιο σημαντικό. Εγώ 3ο grow και ακόμα να μάθω να ποτίζω με προσοχή χαχα  Smile
Πότισμα...Μια λέξη  ολόκληρο σχολείο!!!Με προβληματίζει  το πότισμα φυτών όταν μπαίνουν κατευθείαν στις τελικές γλάστρες...Και γω θέλω να πιστεύω ότι θα έχω κάποια αποτελέσματα..θα δείξει
Αυτό που έχω σίγουρα καταλάβει είναι ότι το επιτυχημένο grow προϋποθέτει συνδυασμό πραγματων
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)