Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1o grow
Heart 
καλησπέρα στην ομάδα νέο μέλος..αν και υπάρχουν διάφορα παρόμοια θέματα ήθελα κάτι από την αρχή..δεν έχω καμία ιδέα από εξοπλισμό έχω διαβάσει αρκετά και πρόλαβα να κάνω μια έρευνα αγοράς..δεν ξέρω αν αξίζει για πρώτη καλλιέργεια (auto) να αγοράσω μια τέντα..δεν μου περισσεύουν και τα 60€ στην τελική αν γλιτωνονται ας τα γλιτώσω..καμια ιδέα; ντουλαπατο λέει;ας περάσουμε στα φωτα διάβασα αυτό τον οδηγό https://gr420.info/%ce%b5%ce%bd-%ce%b1%c...%cf%82/για λάμπες και μπορώ να πω ήταν αρκετά χρήσιμος..επειδη το δεντράκι θα μπει σε ένα 2ο σπίτι που διαθέτω για υψηλής εκκένωσης δεν το συζητάω μιας και δεν θα ειμαι συνέχεια εκεί..αν υποθέσουμε πως το βάζω σε μια ντουλάπα κ πάρω μια λάμπα led θα έχω πρόβλημα για αρχή ένα φυτό με ποσα wart είναι εντάξει;μετά δεν ξέρω στο θέμα μυρωδιές τι παίρνει η δουλεια υπάρχει κάτι οικονομικό που θα σπάει κάπως;για μέσα στο σπίτι δεν με νοιάζει τόσο για έξω κυρίως αν και είναι και λίγο απόμερα.
αλλά δεν θέλω να αφήσω ενδεχόμενα..τωρα λιπάσματα και ιστορίες αργότερα..ισως να κουρασα λίγο και συγνώμη..αν βρείτε λίγο χρόνο ας κάνουμε μια κουβεντούλα πάνω στο θέμα πάντα με αγάπη..ευχαριστώ!
Απάντηση

ads by gr420info

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)