Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Προταση για αφυγραντηρα
Lightbulb 
καλησπερα σας...μιας και σιγα σιγα μπενουμε σε ανθοφορια,και εχω θεμα σοβαρο με την υγρασια (80% με φωτα κλειστα ) ηθελα να παρω εναν αφυγραντηρα για εναν χωρο 60χ80χ120

ηθελα αν εχετε να μου πρωτεινετε καποιο που στο μελλον θα μπορουσα να το χρισημοποιησω και σε μια τεντα 80χ80χ160!!! 

αυτα ευχαριστω εκ τον προτερον!!
"We are not here for a long time "
Απάντηση

ads by gr420info

μην τρελενεσαι...
θέμα σοβαρό δεν έχεις...
πάντα η υγρασία ανεβαίνει όταν κλείνουν τα φώτα....
αυτό που σε ενδιαφέρει είναι η υγρασία με φως ανοιχτό!
ανεμιστήρες δουλεύουν και τη νύχτα έτσι?
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
@ YesIcan ναι εχω ενα, θα βαλω και δευτερο αν ειναι...ανυσηχησα γιατι εχθες που τα αλλαξα μερος (τα πηγα στην αποθηκη και εκει εχει υγρασια) με φωτα δεν κατεβενε κατω απο 60% και ειπα καλου κακου να παρω ενα αφυγρανηρα!!!

ναι δουλευουν 24/0, ανεμιστηρες ,εισαγωγες, εξαγωγες τα παντα!!!
Απάντηση
πάρε αν αντέχεις τα λεφτα έναν για το σπίτι οικιακό...
θα τον έχεις έξω από τη τέντα και θα κάνει φοβερή δουλειά...
κάνα 200αρι υπολόγισε...

πιο μετά όταν πρήζονται τα λουλούδια, τότε θα τον χρειαστείς...
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
@ YesIcan στο σπιτι μεσα δεν εχω θεμα (αλλα και να ειχα αυτην την στιγμη δεν το αντεχει η τσεπι μου) ...αντιθετος θελω υγραντηρα καποιες φορες γιατι κατεβενει στα 40% μεσα στο σπιτι!!!
για την αποθηκη θα χριεαστω γιατι εχει υγρασια...ειναι περιπου 15 τμ κοιτουσα κατι μικρα γυρο στα 50 με 60 ευρω δεν ξερω αν κανουν
Απάντηση
αυτά είναι για μέσα την τέντα.
θέλουν άδειασμα συχνά το νερό.
κάθε 2ωρες ξέρω γω...
αν μπορείς να το αδειάζεις...
αν δεν το αδειάζεις δε λειτουργεί..

αν βρεις κάνα μικρό που να περνει σωλήνα αποχέτευσης?

θα σου πει κανένας που έχει ίδιο...
Απάντηση
@ YesIcan εγινε σε ευχαριστω πολυ μαλλον στο μικρο θα καταληξω... ακομα και να μην εχει θα του κουμποσω ενα σωλινα να βγαζει το νερο εξω κατευθειαν...καλη ιδεα μου εδωσες!!! σε ευχαριστω και παλι!!!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)