[Indoor] 1η Προσπαθεια εσωτερικη(Ημερολογιο ,Βοηθεια, Ερωτησεις)
@pasas25
Βασικα καλησπερα και σε σενα αλλα και σε ολο το φορουμ
Χθεσ ειχα εξοδο και καποια στιγμη και μετα δεν ειδα τιποτα ,σορυ γιαυτο δεν σε απαντησα ποιο νωρισ

Αν πιστευεισ οτι ειναι απο αυτο που λενε στο λινκ σαν ποιο ειδικοι εχει καλωσ (αλλα και εγω απο τα πολυ λιγα αγγλικα που ξερω αυτο καταλαβα)
Και μακαρι να ειναι αυτο γιατι ειναι ενα προβλημα που λυνεται ευκολα,και να το εχω και εγω υποψιν μου γιατι εχω 4 φαν περιστρεφωμενα

Να σε ρωτησω εδω:οι ανεμιστηρεσ που ειχεσ ηταν σταθεροι και οχι περιστρεφωμενοι?

Αν πασ πισω στο νημα σου στην σελ. 2 καπου σε ειχα μιλησει για καλ μακ(εχω δηλωσει πολεσ φορεσ,και οντωσ ειμαι,ασχετοσ καθωσ και εχω πει να παιρνεισ και 2-3 γνωμεσ,αλλα για το καλ μακ μου το ειχε πει καλοσ grower εδω μεσα, οτι θα παιζω αρκετα με αυτο ακομα και στην αναπτυξη,ανθοφορια φουλ,αλλοιωσ δεν θα επαιρνα την ευθυνη να στο πω.Εψαξα πολλεσ ωρεσ να βρω αυτο που με ειπε αλλα ειτε λογο σβησιματοσ φοτο δεν διευκοληνθηκα για να το βρω,αλλα μπορει στην τελικη να μου το ειχε γραψει και σε p.m)

Kατω σε βαζω τμηματα φωτο απο ημερολογιο μου φενωνται για 2 στρειν
Αν βγαλεισ ακρη παρατηρησε συχνοτητα και ποσοτητα που βαζω καλ μακ ΑΛΛΑ και ρινο σκιν

Ημερολογιο με το που εβαλα τα σκασμενα σπορια στισ γλαστρεσ σαν τισ δικεσ σου 
[Εικόνα: hJ9ROzgm.jpg][Εικόνα: iVuDjNSm.jpg][Εικόνα: OomjPa8m.jpg]

Κατω φωτο αφου εκανα μεταφυτευση φενεται μια ποικιλια
και αν παρατηρησεισ στο πρωτο ποτισμα αφου εκανα μεταφυτευση δεν εβαλα λιπασμα αλλα επειδη εκανα φλασ ειχα βαλει φλορα κλιν,οπωσ σε εγραψα και ποιο πανω
[Εικόνα: 4cAANIKm.jpg]

Επισησ επειδη πιστευω οτι το μικρο φυτο σου ηταν σε καλυτερη κατασταση απο ολα απο εκει θα κρινεισ καλυτερα πωσ πανε και τα αλλα,παρολου που το καθε στρειν εχει τισ δικεσ του ιδιαιτεροτητεσ,αλλα και απο τα αλλα στα νεα τουσ φυλλα

Ενωειτε οτι θα ακουσεισ και αλλουσ
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: 1η Προσπαθεια εσωτερικη(Ημερολογιο ,Βοηθεια, Ερωτησεις) - από Roukounas - 21-06-2020, 13:25

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)