Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ερώτηση περιέργειας
έτσι από περιέργεια θα ρωτήσω γιατί δεν μου έχει ξανά τύχη κάτι ανάλογο το blue cheese που έχω τωρα οι κορμοι του είναι σαν είναι δύο κορμοί κολλημένη μαζί...είναι σαν δύο κλαδια που ηταν πολυ κοντα και κόλλησαν μεταξύ τους..δεν ξέρω πως αλλιώς να το εξηγήσω...δείτε και την φωτόγραφια αλλά δεν ξέρω αν φαίνεται καθαρά αυτό που λέω ..... είναι φυσικό ;η απλά έτυχε;
[Εικόνα: wzuhnobm.jpg]
Απάντηση

ads by gr420info

φυσικό ειναι,αναπτύσσεται γρήγορα τωρα,απο μεσα είναι κουφιο σαν λάστιχο ποτίσματος
Απάντηση
(21-05-2020, 00:29 )αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: φυσικό ειναι,αναπτύσσεται γρήγορα τωρα,απο μεσα είναι κουφιο σαν λάστιχο ποτίσματος
κοίτα λίγο πως είναι η κορυφή ενός κανονικού κορμού στο ίδιο φυτό και δες πως είναι η κορυφη στο διπλό κορμό 
[Εικόνα: zvxl10nm.jpg]
[Εικόνα: 9k3e2dbm.jpg]
Απάντηση
ναι δίκιο έχεις
μπορεί να μου έχει τύχει και δεν το προσεξα,ισως επειδή τα τοπαρω
νομίζω εχω ενα με τέτοιο κορμο εξω
Απάντηση
μοιαζει με κατι που λεγεται faciation . το οποιο συνηθως εμφανιζεται με ενα περιεργο και πολυ λεπτο κορμο και το κεντρικο παππα να εχει γινει μακροστενος. αυτο αποτι εχω διαβασει θελει προσοχη στην αποξήρανση για να μη σου μουχλιασει αλλα το δικο σου φαινεται σαν να χει 2 κολλημένες κορυφες
Απάντηση
γενετικό είναι μάρτιν.....το ίδιο μου έκανε το anubis που μεγαλώνω τώρα σε ενά κλαδί έχει γίνει έτσι και πιο κάτω αντί να έχει δύο γόνατα έχει τρία.....το δικό σου φαίνεται σα να χει τέσσερα στην πρώτη φώτο.....

δεν είναι κακό σκέψου να γίνει όλο έτσι πόσο παραπάνω θα δώσει.....το μόνο κακό είναι ότι θα έχει πολλά φύλλα....
Απάντηση
(21-05-2020, 03:59 )jentegrows Έγραψε: μοιαζει με κατι που λεγεται faciation . το οποιο συνηθως εμφανιζεται με ενα περιεργο και πολυ λεπτο κορμο και το κεντρικο παππα να εχει γινει μακροστενος. αυτο αποτι εχω διαβασει θελει προσοχη στην αποξήρανση για να μη σου μουχλιασει αλλα το δικο σου φαινεται σαν να χει 2 κολλημένες κορυφες
ναι σαν αυτο μοιαζει!!!! για να δουμε πως θα γινει πλακα θα εχει!!

(21-05-2020, 12:12 )antegia Έγραψε: γενετικό είναι μάρτιν.....το ίδιο μου έκανε το anubis που μεγαλώνω τώρα σε ενά κλαδί έχει γίνει έτσι και πιο κάτω αντί να έχει δύο γόνατα έχει τρία.....το δικό σου φαίνεται σα να χει τέσσερα στην πρώτη φώτο.....

δεν είναι κακό σκέψου να γίνει όλο έτσι πόσο παραπάνω θα δώσει.....το μόνο κακό είναι ότι θα έχει πολλά φύλλα....

και εγω αυτο σκεφτηκα οτι θα δωσει παραα πανω 
γιαυτο ρωτησα να δω αν εχει ξανατυχει σε κανεναν ....
Απάντηση
σαν σιαμαια ειναι ,ωραια περιπτωση. γεννετικο, μπορει και δικροκο που εννωθηκε στην πορεια.
Leaf "I'm gonna make him an offer he can't refuse." Leaf
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)