Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Δεν βλέπω κρυσταλακια
Καλησπέρα παιδιά
εχω αυτο εδω εξω...

[Εικόνα: 1uqRxcTm.jpg]

[size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Πηγα να τα δω εχτες με μικροσκόπιο, γιατι εχω κ αλλο ενα μαζι που είναι πιο προχωρημένο...[/font][/size]

[size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]και όπως το κοίταξα αυτο, παρατήρησα ότι δεν έχει κρυστάλλους, [/font][/size][size=small] μ φάνηκε πολύ περίεργο... Αλλά ειναι τίγκα στην τρίχα τα φύλλα.[/size]

θα βγάλω αυριο μια πιο κοντινή σε κάποιο σημείο να δείτε...
Απάντηση

ads by gr420info

ειναι νωρις ακομη για να δεις κρυσταλλους.
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση
(06-22-2020, 04:28 PM)diaolina Έγραψε: ειναι νωρις ακομη για να δεις κρυσταλλους.

α οκ
Ευχαριστώ, απλα μου φάνηκε περίεργο γιατί τα άλλα που εχω βγαλει ηταν μικρότερα σε μέγεθος και έβλεπα...
Είναι το πρώτο σε τέτοιο μέγεθος που βάζω.. 
Να σαι καλα
Απάντηση
αυτο τωρα ξεκινησε να ανθιζει. Εχεις πολλες βδομαδες ακομα. Τι ειναι ρε μαν; Αυτόματο; Φωτοπεριόδου; strain?
Απάντηση
(06-22-2020, 10:12 PM)Stelios_la Έγραψε: αυτο τωρα ξεκινησε να ανθιζει. Εχεις πολλες βδομαδες ακομα. Τι ειναι ρε μαν; Αυτόματο; Φωτοπεριόδου; strain?

το strain δεν ξερω τι είναι
και λογικά ειναι φωτοπεριοδου, δεν ειναι αγορασμένο...
Απάντηση
πως ανθισε απο τωρα,εαν ειναι φωτοπεριοδου? Huh
το ειχες μεσα με περισσοτερες ωρες φωτος?
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση
Αν το εχεις εξω και ανθισε ειναι αυτόματο (εκτός και αν οπως ειπε η διαολινα το μαζευεις μεσα καποιες ωρες). Σε κάθε περίπτωση έχεις πολύ δρόμο ακομα
Απάντηση
(06-23-2020, 09:33 AM)Stelios_la Έγραψε: Αν το εχεις εξω και ανθισε ειναι αυτόματο (εκτός και αν οπως ειπε η διαολινα το μαζευεις μεσα καποιες ωρες). Σε κάθε περίπτωση έχεις πολύ δρόμο ακομα

Μπαλκονατο ξεκίνησε με ιδιο φως...
Αλλα λεω οτι ειναι φωτοπεριοδου γιατι σε ενα μαγαζι που ρώτησα, (ασχολούνται με τετοια) μου είπαν ότι για να είναι αυτόματο ενα σπορι χρειάζεται να το αγοράσεις...
Εμένα αυτα τα σπόρια που εβαλα, ειναι από τσιγάρα που εχω πιει πιο παλιά...
Εξάλλου γίνετε να είναι αυτόματο τοσο μεγαλο;
Και όχι δεν το μαζεύω μέσα, αλλα εκει που το εχω εχει αρκετές ώρες σκοτάδι
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)