Αξιολόγηση Θέματος:
  • 12 Ψήφοι - 4.83 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Green Crack /auto/Stealth GrowBox/CFL 200 W
Thnx
Απάντηση

ads by gr420info

Τα συγχαρητήρια μου sig!
Πολύ καλό και αναλυτικότατο ημερολόγιο.
Έχει πολύ καιρό που το σκέφτομαι για εσωτερική καλλιέργεια, αλλά το ημερολόγιο σου ήταν αυτό που μου έριξε το τελευταίο σμπρώξιμο και άρχησα ήδη να μαζεύω τα υλικά.
Ευχαριστώ για τις πολυτιμες πληροφορίες, και καλή επιτυχία στις μελλοντικές σου καλλιέργειες!
Απάντηση
θα σε αντιγραψω στα λυπασματα φιλε μου!
πολυ καλη δουλεια Μπραβο σου.
Απάντηση
(01-14-2016, 05:29 PM)anown100 Έγραψε: Τα συγχαρητήρια μου sig!
Πολύ καλό και αναλυτικότατο ημερολόγιο.
Έχει πολύ καιρό που το σκέφτομαι για εσωτερική καλλιέργεια, αλλά το ημερολόγιο σου ήταν αυτό που μου έριξε το τελευταίο σμπρώξιμο και άρχησα ήδη να μαζεύω τα υλικά.
Ευχαριστώ για τις πολυτιμες πληροφορίες, και καλή επιτυχία στις μελλοντικές σου καλλιέργειες!

Να είσαι καλά φίλε.....με ευχαριστεί που κάποιοι το βρίσκουν χρήσιμο......δεν πήγε τσάμπα ο κόπος    
έδωσα και εγώ κάτι στο φόρουμ....για αυτά που μου έδωσε εκείνο  
...η σειρά σας τώρα Big Grin      
  Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
Ευχαριστημένος sig απο την ποικιλία που επέλεξες?
Αν μπορείς δώσε link απo που τους παρήγγειλες τους σπόρους γτ δεν τους βρήκα στο gr420.
Επίσης εννοείται ότι με το που ξεκινήσω θα ανοίξω ημερολόγιο... γιατί αλλιώς δε βλέπω να βγάζω άκρη!

Πρέπει να πω συγχαρητήρια σε όλο το forum, γιατί 10 μέρες που διαβάζω έχω πάρει συμπηκνωμένες πληροφορίες (και μάλιστα στα ελληνικά!!!) που αλλιώς θα έψαχνα 6 μήνες στο ίντερνετ και πάλι δε θα τα είχα δει έτσι!
Απάντηση
Εγώ έμεινα  ευχαριστημένος anown.....δυνατό φυτό με μεγάλη αντοχή στο στρες ....καλές αποδόσεις σε g ..αλλά και σε thc
σε επίδραση τώρα ...είναι πολύ δυνατό.. με εγκεφαλική δράση πρωτίστως ...εύθυμο....και αν σου φύγει λίγο παραπάνω...παρακαλάς να ξενερώσεις  

εγώ το πήρα από discreetseeds

και εδώ λίγα για το... από που κρατά η σκούφια του

About GREEN CRACK

Green Crack was originally bred in Athens, GA in the 1970s with the birth name of Cush. It was later renamed "Green Crack" by none other than Snoop Dogg because of its extreme potency and the crave to keep smoking it. Green Crack is extremely popular in Southern California with both medical marijuana patients for its strong sativa effects, and recreational users who love its sweet taste and happy high. Green Crack has a medium-green color punctuated with orange and bluish hairs. It has a tangy, fruity smell (thus the nickname "Mango") and the taste is sweet as well. There are two strains of Green Crack: one that is almost pure Sativa and one that is 75% Indica. The better known phenom is the sativa dominant strain, and the only sign of indica genetics being present are the tight nugs.
Απάντηση
Ευχαριστώ πολύ sig!!!
Απάντηση
(01-24-2016, 02:41 PM)ΠΡΩΤΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ Έγραψε: Φιλε αν δεν κάνω λάθος εχεις κάνει αγορες απο το mouser,,,
Ευχαριστημένος??
Παράδοση?
Τροπος πληρωμής?γενικά όλα εντάξει??
Θα με βοηθούσες..γιατί θέλω να παραγγειλω

ούλα καλά Πρωτε .......πριν λίγες μέρες έκανα παραγγελιά
  [size=x-small][font=Verdana, Tahoma, Helvetica, Arial]Order Date :14-JAN-16[/font][/size] ......και δευτέρα [size=x-small][font=Verdana, Tahoma, Helvetica, Arial]Estimated Arrival Date :25-JAN-16[/font][/size] παραλαμβάνω με Fedex

μόνο που δεν δέχονταν την κάρτα μου λογω C.C...ενώ άλλα μαγαζιά Αμερικα την δέχονται  

έτσι πλέρωσα μέσω e-banking.....καθυστερεί λιγο να πανε τα ευρα....αλλα εντάξει μόλις τα πήραν τα έστειλαν αμέσως...

..οτι θες ρώτα γιατί την έψαξα
Απάντηση
(01-24-2016, 04:01 PM)ΠΡΩΤΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ Έγραψε: led θελω να παραγγειλω
θα πληρωσω με e banking δηλαδη..
αττικη φανταζομαι θα μου παραδωσουν πολυ ευκολα..
δεν εχει αυτα που θελω αλλα απ το να μπλεξω με τελωνεία..
οκ ευχαριστω!
να προσεξω τιποτα..??

τίποτα ....όπως σε πάει ο οδηγός .....και διάλεξε την 3η απο δεξιά ..απο τις επιλογές πληρωμής ...θα σου στείλουν οδηγίες μετά.. τι και πως

και εγω led πήρα  
Απάντηση
Η Mouser έχει συμφωνία με τα τελωνεία και δεν πληρώνεις τίποτα. Τους το είχα ρωτήσει πριν παραγγείλω τα πράγματα και όντως ήρθαν χωρίς να πληρώσω τίποτα παραπάνω!
“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.”
― Bob Marley
Απάντηση
Καλώς τα δέχτηκα Cool

[Εικόνα: 2a7fkhj.jpg]
[Εικόνα: wlxd8j.jpg]
[Εικόνα: 2rnj8rb.jpg]
Απάντηση
ωχ ωχ ωχ....
κατι μου λεει οτι θα δουμε πολυ καλο diy led θεμα οπως και grow journal απο σενα.
καλη αρχη και προσωπικα περιμενω ανυπομονα ?
peace
Απάντηση
(01-29-2016, 08:03 PM)ΠΡΩΤΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ Έγραψε: καλως τα δεχτηκες,καλως δεχτηκες!
τα holder ταιριαξανε??

Λίγο που τα είδα....κάνουν....αλλά μου φαίνονται δύσκολα να τα κεντράρω 

άσε τώρα έχω μπλέξει με αυτά.....SSL complete protection for two LED drivers
http://www.rollitup.org/t/diy-ssl-comple...rs.878904/
Απάντηση
χαχα καλα κατάλαβες.....που θα μου παει θα το φτιαξω

το άλλο δεν βλέπω να φτιάχνω.....δεν ειμαι άσχετος με τα ηλεκτρονικά αλλα ηλεκτρονικός ΔΕΝ ειμαι....αν το εχω μπροστά μου μπορώ να φτιάξω ενα ιδιο άνετα......αλλα απο το σχέδιο του ξενου φόρουμ δεν βγάζω άκρη
Απάντηση
(01-29-2016, 09:41 PM)ΠΡΩΤΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ Έγραψε: αφου κατεχεις,,,,,αμα και οταν δεν θα βαριεσα,,ι,,,εχω μια ευκολη λυση για προστασια των led σε περιπτωση που τα fan αποφασησουν να αφησουν το ματαιο τουτο κοσμο....

Είμαι όλος αυτιά   Big Grin  
Απάντηση
(01-29-2016, 05:58 PM)sig-p239 Έγραψε: Καλώς τα δέχτηκα Cool

[Εικόνα: 2a7fkhj.jpg]
[Εικόνα: wlxd8j.jpg]
[Εικόνα: 2rnj8rb.jpg]

Καλώς τα δέχτηκες Sig!
“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.”
― Bob Marley
Απάντηση
ωραίος..περιμένουμε το diy thread τώρα μπας και (επι)μορφωθούμε λίγο Wink
Απάντηση
Με το καλό...!
Απάντηση
Πολύ καλή δουλειά φίλε εύγε!
Απάντηση
Και εγώ τα δικά μου 24/0 τα έχω δεν ξέρω που το διάβασα :p
Απάντηση
Sig καλησπερα φιλτατε.παιζω και γω με CFL και θα ηθελα να πεις ποσες "ασπρες" και ποσες "κιτρινες" ειχες?
Chemical kills      SkullnBones  
Cannabis  heals   Loveleaf
Απάντηση
(01-04-2017, 09:46 PM)420mits Έγραψε: Sig καλησπερα φιλτατε.παιζω και γω με CFL και θα ηθελα να πεις ποσες "ασπρες" και ποσες "κιτρινες" ειχες?

Τεσσερις "κίτρινες" και μια "άσπρη" ....5Χ40W η μια Wink
Απάντηση
(01-04-2017, 11:19 PM)sig-p420 Έγραψε:
(01-04-2017, 09:46 PM)420mits Έγραψε: Sig καλησπερα φιλτατε.παιζω και γω με CFL και θα ηθελα να πεις ποσες "ασπρες" και ποσες "κιτρινες" ειχες?

Τεσσερις "κίτρινες" και μια "άσπρη" ....5Χ40W η μια  Wink

Thanks mate! απο αρχη ηταν ετσι ο φωτισμος ή μονο στην ανθοφορια?
Chemical kills      SkullnBones  
Cannabis  heals   Loveleaf
Απάντηση
(01-04-2017, 11:23 PM)420mits Έγραψε:
(01-04-2017, 11:19 PM)sig-p420 Έγραψε:

Τεσσερις "κίτρινες" και μια "άσπρη" ....5Χ40W η μια  Wink

Thanks mate! απο αρχη ηταν ετσι ο φωτισμος ή μονο στην ανθοφορια?

Από την αρχή...
Απάντηση
Το καλύτερο ημερολόγιο που έχω διαβάσει μέχρι στιγμής στο φόρουμ. Απλά συγχαρητήρια..
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)