Medical Mass CBD ,RQS
#1
Kαλλιεργεια:δυνατο φυτο,κοντοχοντρο κ ανθεκτικο αντεχει στρες δλδ, να φανταστειτε οτι βαζοντας υπερβολικο φως του καψα τα φυλλα κ παρολα αυτα ανθισε κ εβγαλε κ αξιοπρεπη σοδεια
ωριμανση: μια βδομαδα ξηρανση εξω, λογω καλοκαιριου μου ξεραθηκε λιγο αποτομα η φουντα κ ειχε γινει φρυγανια την επανεφερα με boveda στα βαζα κ ειναι κ πολυ γευστικη.
Φαινοτυπος: ιντικα
αποδοση: Δεν ζυγισα βασικα αλλα πανω κατω εβγαλε γυρω στα 100γρ ηταν κ κομματι ταλαιπωρημενο απο το καψιμο, παλι καλα να λεω

Μαστουρα: απαλη αισθηση στο κεφαλι αλλα οχι να βαραινεις στο σωμα κ να βαριεσαι, ΔΕΝ σε κοκκαλωνει, λογικα λογω του cbd προφιλ που εχει, πολυ καλο φαρμακευτικο χορτο, παρολα αυτα αν ψαχνεις εντονες συγκινισεις κοιτα αλλου

Φαρμακευτικη χρηση: ενα απο τα πιο αγχολυτικα χορτα που εχω δοκιμασει προσωπικα, δεδομενου οτι ειμαι αγχωδης αυτο το φυτο μου κατεβαζει γενικο στα νευρα οποτε το πινω,στη διαθεση δεν θα ελεγα οτι επεμβαινει πολυ, δεν ειναι δλδ uplifting, για αλλες παθησεις δεν ξερω αν θα μπορουσε καποιος να το παρει, ισως σε μεγαλυτερες δοσεις να ειναι κ υπναγωγο αλλα μεχρι εκει,τιποτα ιδιετερο σε αυτο τον τομεα δλδ, ουτε μαντσις φερνει τρελλα , αν δεν εχεις φαει παρολα αυτα ισως αναζητησεις καποιο σνακ κατα την επηρεια

Γενικα/βαθμολογια: σαν φαρμακευτικο προιον για το αγχος θα του εβαζα 9 στα 10, παρολα αυτα του λειπει λιγο ψυχαγωγικο εφε που καμμια φορα το αναζητας ακομα κ σε φαρμακευτικο χορτο, θα μου πεις cbd φυτεψες ρε μεγαλε τι περιμενες? οκ συνοψιζοντας θα καταληξω οτι το συγκεκρινενο χορτο εχει εξαιρετικο φαρμακευτικο προφιλ ειδικα για αγχος, θα το προτεινα σε ασθενεις κ μονο, οχι σε στονερς, αυτα καλες καλλιεργειες
Απάντηση
#2
Ωραιος. Νασαι καλα φιλε Βαμπιριον. Πολυ χρησιμες οι κριτικες σου.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)