Αξιολόγηση Θέματος:
  • 5 Ψήφοι - 4.8 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Εσ.2020] BCN CRITICAL XXL
Τώρα αποτι κατάλαβα ξεκινάμε νήμα εδώ αν κάνω λάθος πείτε μου να το διορθώσω..BCN CRITICAL (FEM) Seed Stockers,χθες έσκασε ο σπόρος κ σμρ ποτίστηκε με 1,5ml rootit,καλή αρχή σε όλους!!

Grow Your Own Cool
Απάντηση

ads by gr420info

Καλή επιτυχία! Smile

Σου διόρθωσα και τον τίτλο. Για να είσαι το παράδειγμα και για τα υπόλοιπα διαγωνιζόμενα ημερολόγια που θα μπούνε
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Ωωω! με το καλό να πάει.Αυτοματάκι Βαρκελωνέζικο είναι;

https://www.seedstockers.com/es/bcn-crit...abis-seeds
https://www.seedstockers.com/es/bcn-crit...abis-seeds
Ποιο από τα δυο;
Απάντηση
Ωραίος Τρομπέτα,φίλε Πανσεκ από seed stockers είναι ΦΠ πρώτη φορά τους δοκιμάζω κ εγώ κ προς το παρών έχω μείνει αρκετά ικανοποιημενος!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Καλη επιτυχια Big Grin
Απάντηση
Αντε καλή αρχή
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
Καλή επιτυχία σύντροφε !
One man's Heaven is another man's Hell...
Απάντηση
Παίδες ευχαριστω πολύ όλους σας!!!Κάτι μου λέει θα τον διασκέδασουμε τον διαγωνισμό αυτό,είναι κ από μόνο του κάτι διαφορετικό!!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Dirtygrowing καλη αρχη !
Απάντηση
(03-10-2020, 22:01 )kostas222 Έγραψε: Dirtygrowing  καλη  αρχη !

@kostas222 να σαι καλά φίλε!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
6η μέρα ζωής κ προχωράει το μικρό μια χαρά,χθες ποτίστηκε πάλι με 200ml νερό κ 2 ml rootit!!Στν ανάπτυξη εντάξει πάει κ έρχεται,στν ανθοφορία θέλω να δω τι θα γίνει μέσα στα παπούτσια χαχαχα

Grow Your Own Cool
Απάντηση
Το καλό είναι ότι διαλεγετε υφασμάτινα γλαστροπαπουτσα
Απάντηση
Ειχα σκοπο να το βαλω σε αλλο αθλητικο αλλα ηταν δερματινο,καπως χρειαζετε να παιρνουν αερα οι ριζες αυτη ηταν η σκεψη μου..Επισης χρειαζετε στο ποτισμα πολυ προσοχη,προς το παρων ριχνω 150-200ml κ τη δευτερη μερα εχει στεγνωσει τελειως,το καλο του αερατου παπουτσιου!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Κουκλιτσα η μικρη Big Grin
Απάντηση
(06-10-2020, 17:15 )tilansia Έγραψε: Κουκλιτσα η μικρη Big Grin

Προχωραει φιλη μου,δν μασαει η κουκλιτσα!!Αντε ξεκινατε κ εσεις να το χαρουμε Big Grin εγω το χαζευω καμια φορα εκει που καθομαι κ γελαω ειναι περιεργο μεσα στο παπουτσι!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
      Heart
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Πολυ καλη αναπτυξη μπραβο Big Grin
Απάντηση
@ tilansia Να 'σαι καλά ? όντως με έχει αφήσει έκπληκτο αυτό το φυτό ειλικρινά,δλδ το σκέφτομαι κανονικά να μεγαλώνει κ γουστάρω!!Το επόμενο θα το βάλω κανονικά πάντως στα σίγουρα!!Το μόνο που με προβληματίζει είναι ποτε να το γυρίσω σε 12-12??Πρώτη φορά βάζω σε τόσο μικρό μέρος κ δν ξέρω Μν το παρακάνω στην ανάπτυξη κ δν έχει χώρο η ρίζα μετά ??Με την ευκαιρία ευχαριστω όλα τα παιδιά πολύ για τα λόγια τους κ τη θετική τους ενέργεια να στε καλά ομαδάρα!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
15 ημερών μπήκε στην τέντα που είναι 12-12,δν ξέρω αλλά είχα ένα φόβο να το αφήσω ανάπτυξη παραπανω..Από φαγητό 4-5 φορές από 1ml rootit k 2 φορές από 1ml Grow κ πότισμα 1 φορά κάθε 3 μέρες μόλις στεγνώσει τελείως  Cool Καλησπέρα σας!!

Grow Your Own Cool
Απάντηση
Κουκλα
Απάντηση
@ hazeakias να σαι καλα φιλε μου!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Μεχρι τωρα ολα καλα και ολα γλυκουλια, απο εδω και μετα αρχιζει το ξυλο Big Grin
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
@trompetas Πραγματικα με ψιλοαγχωνει το τι θα ακολουθήσει,ελπίζω να κυλήσει ομαλά η ανθοφορία!!Θα δει ενδιαφέρον η συνεχεια..
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Δεν χρειαζεται να σε αγχωνει καλε
Μια πλακα ειναι..ετσι δες το Big Grin
Θα παει κ πολυ καλυτερα
Απάντηση
@ tilansia ✌️✌️✌️
Grow Your Own Cool
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)