Αξιολόγηση Θέματος:
  • 5 Ψήφοι - 4.8 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Εσ.2020] BCN CRITICAL XXL
Αρχίζει κ τεντώνει κ έχει πλάκα μέσα στο παπούτσι,δείχνει να προχωράει πάντως  Cool Σμρ ποτίστηκε με 400μλ νερό κ 1ml Grow-1ml Bloom-1ml Cal-Mag,μπορώ να πω ότι για το μέγεθος του τραβάει αρκετό νερό κ βοηθάει κ το παπούτσι ευτυχώς να αναπνέει καλύτερα!!                
Grow Your Own Cool
Απάντηση

ads by gr420info

χαχαχαχ φοβερο!
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Ειναι ομορφουλα χαχαχα!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Ψηλωσαμε,κουρευτηκαμε,ανθιζουμε Heart Πάει καλύτερα απ'οτι πίστευα στην αρχή αν κ ξέρω ότι τώρα είναι όλο το παιχνίδι..Από λιπάσματα πότισμα παρά πότισμα 1ml Fish Mix-1,5 ml Bloom κ λίγα γραμμάρια που ετριψα guanno σε σκόνη πάνω στο χώμα λίγο όμως γύρω στα 5-6 γρ για την ιδεα..Κάθε 2 μέρες στεγνώνει τελείως πριν ξαναποτιστει κ δείχνει καλά πιστεύω,καλή συνέχεια παιχτες Cool             
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Εχουμε δυνατους παιχτες φετος Smile

Σα να βλεπεις να εξελισσεται αγωνας φορμουλα 1 σε πιστα καρτ ενα πραμα, εχει πολυ φαση

Ανεβασε λιγο το φαι του δωσε φωσφορο μπολικο
Απάντηση
Να ανεβάσω την δόση στο bloom στα 2,5ml η να προσθεσω πιο πολύ guanno που είναι σε αναλογία 1-10-1??Το fish mix η grow να τα κρατήσω στο 1ml?Επειδή είναι μικρό φοβάμαι Μν του πέσουν πολλα για αυτό ρωταω.. Πράγματικα ωραίος διαγωνισμός εγώ το χαίρομαι σαν να το κάνω για πείραμα,εντάξει τώρα για το Σιγκ τι να πεις??!!Απαιχτος στο παπουτσάκι του μωρού,θεός!!Να το χαρούμε,να δούμε κάτι καινούργιο κ με τν ευκαιρία.
Grow Your Own Cool
Απάντηση
40 ημερών το κορίτσι αυτό με κουρεμένα τα μεγάλα fan leaves  Heart Το πότισμα κλασσικά μια με φαι μια σκέτο νερό με pH από 6 έως 7 Μαξ!!2ml Bloom-1,5ml. Grow-1ml Nirvana κ σε 10-15 μέρες θα αρχίσω κ το BigBud,εκτός αυτά έχουν μπει κ μερικά γραμμάρια σε σκόνη guanno Cool    

Grow Your Own Cool
Απάντηση
52 ημερών έσκασε 1-10 Heart Στεγνώνει γρήγορα μέρα παρά μέρα θέλει πότισμα το οποίο κλασσικά το πάω μια σκέτο νερό μια με λίπασμα..Από λιπάσματα Bloom 2ml-Fish Mix η  Grow 1,5ml ενώ άρχισα πριν κάτι μέρες να προσθέτω κ λίγο BigBud 1ml κ σταμάτησα το nirvana νομίζω αχρειαστο ειναι κ  λίγα γραμμάρια guanno σε σκόνη... Γρήγορα προχωράει αλλά κ στν ανάπτυξη έμεινε ελάχιστα οπότε λογικό κάπως..Καλή συνέχεια σε όλους μάγκες                 

Κάτι έκανα λαθος κ ανέβηκε 3 φορές η ίδια φωτό αν δν μπορεί να φτιαχτεί ας μείνει δν πειραζει..

Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)

Grow Your Own Cool
Απάντηση
Αρπαγμενες λίγο οι άκρες αν κ δν βάζω μεγάλες ποσότητες λιπάσματα..Σε 2 μέρες συμπληρώνει 2 μήνες ζωής,διακριτική μυρωδιά λίγο λεμονιζει θα έλεγα δν έχω ξανά εμπειρία από Critical για να συγκρίνω διάφορα!!Άντε να δούμε τι θα δούμε,όλα καλά κ καλή συνέχεια σε όλη την ομάδα!!            
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Κουκλάρα!!!
Μια χαρά περπατάει...
One man's Heaven is another man's Hell...
Απάντηση
Καλή εβδομάδα σε όλους, ευχαριστω φίλε @ YesIcan ,έχει το γούστο του,παπουτσάτο!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
πλακα εχει!
ελπιζω μονο να μην παρει την μυρωδιά απο το εσωτερικο του παπουτσιου!
Απάντηση
Ιλα Χέιζ είναι η ποικιλία?
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
Χαχα όχι εντάξει ήταν πλυμμενα κ γενικά σε καλή κατάσταση πριν το βάλω μέσα...
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Σε λίγες μέρες φτάνουμε αισίως τους 2,5 μήνες,πλέον έχουμε κ μυρωδιά κ φουσκώνουν τα παιδάκια της Cool Πράγματικα για τν εμπειρία κ μόνο άξιζει η φάση με το παπούτσι,φτάνουμε τν τελική ευθεία σιγά σιγά  Heart  Κ τα σπόρια αυτά από τους συγκεντρωμένους τύπους πολύ καλά βγήκαν..Χαιρετώ ομάδα καλό βράδυ σε όλους!!            
Grow Your Own Cool
Απάντηση
1η Γενάρη κλείνει τρίμηνο η μικρή, είναι πλέον στην τελική ευθεία!!Σμρ έβλεπα με τις ώρες τα κρύσταλλακια,θαμπά τα πιο πολλά,ελάχιστα διάφανα, ελάχιστα καφετιαζουν,η μυρωδιά του μου θυμίζει κάτι lemon που έχω δει κατά καιρούς μαζί μια ελαφριά μυρωδιά χασισιλας,δν βρωμάει είναι φυτό διακριτικό σε αυτό το θέμα..Αν κ δν το περίμενα δν αντιμετωπίσε προβλήματα κατά τν ανθοφορία κ γενικότερα μια χαρά πήγε νομίζω(πρώτη φορά grow σε τόσο μικρό χώρο)..Θα ποτίσω ακόμα μια με 2ml Bloom-2Grow-2BigBud κ από κει κ πέρα σκέτο νεράκι!!Καλή συνέχεια παιχτες κ ξανά χρόνια πολλά με υγεία σε όλους μας Cool 
.jpg   IMG_20201227_174146_17.jpg (Μέγεθος: 13,91 KB / Λήψεις Αρχείων: 97)
.jpg   IMG_20201227_174248_17.jpg (Μέγεθος: 12,34 KB / Λήψεις Αρχείων: 96)            
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Τελικά δν ξαναεβαλα λίπασμα το άφησα να κλείσει μια εβδομάδα μόνο με νερό πριν να κοπεί σμρ..Σμρ τελείωσε για μένα το πιο ευχάριστο grow που έχω κάνει κ ας ήταν αγχωτικό στην αρχή!!Γουσταρα πολύ τν όλη φάση κ ας είμαστε ελάχιστοι σε αυτόν τν διαγωνισμό,στην επόμενο θα είμαστε παραπάνω δν πειράζει!!Εύχομαι όσοι το κάνατε να το ευχαριστηθηκατε όπως πρέπει Heart 3 μήνες παρά 3 μέρες κράτησε κ το έπαιρνε να το αφήσω κ άλλο αλλά έχω ξεμείνει από χώρο κ από χόρτο οπότε μια χαρά έκατσε μέσα στις γιορτές Big Grin Η μυρωδιά του ελαφριά κ ωραία κ είναι θετική πολύ η πρώτη μου εντύπωση από τν ποικιλία critical κ σίγουρα θα τα πρότεινα!!!Είναι κουρεμένο κ κρεμασμένο τώρα να στεγνώσει.. Καλά όταν πήγα να βγάλω από το παπούτσι το χώμα μετά το κόψιμο κόντεψε να ξεκολλήσει όλος ο πάτος,όλο μέσα είχε γίνει ρίζα...Όλα μια χαρά καλή συνέχεια κ καλή επιτυχία σε όλους σας Cool                    
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Τα συγχαρητηρια μου για την προσπαθεια σου πολυ αξιολογη φιλε @ Dirtygrowing με το καλο τα στεγνωματα και με το καλο τα πιωματα! Καλους παπουτσωμενους μπαφους Big Grin
Απάντηση
Να σαι καλά φίλε @trompetas κ ευχαριστουμε για τν ευκαιρία να κάνουμε κ να δείξουμε κάτι διαφορετικό!! Συγχαρητήρια κ από μένα για όλα τα παιδιά που το παλεύουν κ κάνουν ότι μπορούν...Να έχουμε μια καλή χρονιά ομάδα με υγεία!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
ωραιος καλη δουλεια φιλε μου!!!
Απάντηση
@ martin1985 να σαι καλά φίλε μου ήταν καλή φάση όντως,χρόνια πολλά!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Clapping Confetti

Ωραίος φίλε πολύ ωραία παπουτσωμένη καλλιέργεια!

Καλόπιοτα
Οι άλλοι καλλιεργούν για να πιουν, εγώ πίνω για να καλλιεργώ.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)