Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solo Indica Vol.N2
3η βδομαδα ανθοφοριας? Clap kat
Προβλεπω να γινετε της τρελης το καγκελο Rofl
Απάντηση

ads by gr420info

@ tilansia  καμια μερα θα ανοιξω την πορτα και θα βγουν εξω Big Grin

Ενημέρωση

6/1 (01:00) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 2 μλ Cal-mag , 2 ml Big-bud , 2 ml Acti-vera. Ph 6.60
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...
Απάντηση
Ενημερωση.
Καλημερα κοσμε του 420.
Αρχη 4ης Εβδομαδας με Ανθος , 5,5 εβδομαδες σε 12/12

6/1 (01:00) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 2 μλ Cal-mag , 2 ml Big-bud , 2 ml Acti-vera. Ph 6.60
8/1 (21:40) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 2μλ Bio-Heaven ph 6.62
9/1 (08:30) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 2μλ Bio-Grow , 2ml Bio-Bloom. Ph 6.59—6.64 Ξανά καλιμπραρισα το πεχαμετρο

πως γινεται παντα τα πισω να βγαινουν μεγαλα και τα μπροστα μινιον???? Dodgy 
Μετα σου λεει ιντικα Big Grin

Την αλλη φορα θα τα βαλω διαφορετικα , ενα π.χ orange & puprle πισω , τωρα εχω και τα δυο orange πισω

Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...
Απάντηση
Ωραια πυκνα πυκνα, νομιζω μια αποφυλλωση παραπανω την ηθελε, βλεπουμε οτι απο τη μεση και κατω ειναι σχεδον σκοταδι, το τιπ μου για την αποφυλλωση θα ηταν το εξης, οταν βλεπουμε οτι το φως αγγιζει το εδαφος στη γλαστρα κατω, εχουμε πετυχει αυτο που θελουμε.

Βλεπεις η δε βλεπεις φως εκει κατω τελικα; Big Grin
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Μάλλον τα μπροστά νιώθουν πιο έντονα την παρουσία σου...

Τούμπανο είσαι εύγε!!
One man's Heaven is another man's Hell...
Απάντηση
@trompetas ετσι νομιζεις θα τα αφησω αφεντικο ?
@sig-p420 καλα τι λεει το αφεντικο εδω ? τρια χρονια ακομα δεν εμαθε ??? ετσι νομιζει θα τα αφησω ?? Θα τα μαδησωωωω
@ YesIcan νιωθουν την παρουσια μου? μου σπανε τα νευρα χαχαχα, να σε καλα πασα μου.

Απάντηση
Ερωτηση : Ποτε μπορω να ξεκινησω να βαζω της 2700κ . Δεν θυμαμαι Rolleyes

Απάντηση
Ηδη επρεπε να τα ειχες βαλει τρεχα τρεχα
Απάντηση
Τωρα με φειδω το κοψιμο φυλλων Νερων....στις 3 βδομαδες θα εκοβες ανετα.....τωρα θελει λιγα μονο..στοχευμενα Big Grin
Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
Ενημερωση
Καλημερα κοσμε του 420.

11/1 (06:30) Το ποτισα με 3 λιτρα σκετο νερο , Ph 6,57 – 6,62. Σημερα Εκανα αποφυλλωση...

@sig-p420  @trompetas  Εγινε καλα η δουλεια αφεντικο? Big Grin

Απάντηση
@ Νέρωνας Είσαι καλλιτέχνης, πολύ όμορφος κήπος!
"Αν ένας τρόπος είναι καλύτερος από έναν άλλο, τότε σίγουρα είναι ο τρόπος της φύσης" Αριστοτέλης
Απάντηση
Κουκλια τα χεις φτου φτου
Απάντηση
Εξαιρετικός, το να φτάσω σ' αυτό το επίπεδο είναι όνειρο..
Απάντηση
@trompetas @ Walking Tech @ Special 
Σας ευχαριστω πολυ. Joint Pass

Απάντηση
Ενημερωση.
5η Εβδομαδα με ανθος.
Καλημερα κοσμε του 420.
13/1 (02:40) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 1μλ Cal-Mag ,2ml Big-Bad ,2ml Acti-Vera. Ph 6.60 – 6.59
14/1 (00:20) Το ποτισα με 1,5 λιτρο σκετο νερο Ph 6.60-6.57
16/1 (08:45) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 2ml Bio-Grow , 3ml Bio- Bloom , 1 ml Top-max. Και με 1,5 λιτρο σκετο νερο . Ph 6.60-6.57
18/1 (03:30) Το ποτισα με 1,5 λιτρο νερο με 3μλ Bio-Heaven. Ph 6,60

Να σας πω και ενα μου λαθος, το πεχαντουν το ειχα 2,5 χρονια δεν τελειωνε και εβαζα εβαζα Big Grin ,χαχαχα ολο και ποιο δυσκολα κατεβαινε το πεχα. ηθελα αλλο πεχα ντουν , και τωρα ειναι μια χαρα Wink

Απάντηση
Μπραβο ρε αλανι @ Νέρωνας πραγματικα τα εχεις φερει τελεια ολα εκει περα κ ξανα μπραβο!!!
Grow Your Own Cool
Απάντηση
Ολα στην ιδια ευθεια στοιχισμένα Tongue
Απάντηση
Όμορφη εικόνα, μπράβο σου.
Απάντηση
Ολα στοιχισμένα στην εντέλεια ! Πολυ ωραια πράματα
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)