Αξιολόγηση Θέματος:
  • 6 Ψήφοι - 4.83 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Χειμώνας 2020 - C99(Εσωτερική/LED)
(23-02-2021, 19:53 )Illustrator Έγραψε: Τι ενοεις για τα φυλλα οτι κοβεις οτι σε ενοχλει ?? αισθητικα ??
εγω για να κοψω συμενει οτι το φυτο ακουμπαει στην τεντα γυρω γυρω και απο την κλεισουρα του χωρου(συνηθος τεντα καλιεργειας) αυξανεται η υγρασια ...προσπαθω να μην φτανω σε αυτο το σειμιο να ανθηζω στην ωρα τους...η προσπαθεια μετραει ξερεις  Big Grin

Αισθητικά σε καμία περίπτωση Big Grin
Τα δεντράκια μου με τα κλαδέματα και τα δεσίματα γίνονται κοντά και πυκνά, με αποτέλεσμα πολλά φύλλα να μπλέκονται μεταξύ τους, το ένα πάνω στο άλλο, κρύβουν το φως από διπλανούς παπάδες κτλ. Αυτά εννοώ. Σ' αυτο που βλέπεις τώρα, σταδιακά έχω αφαιρέσει σχεδόν άλλο μισό φυτό σε φύλλα και κλαριά, αλλιώς δε θα χωρούσε στο πλάτος (60Χ60 ο χώρος μου)
Leaf ...σπείρε για σένα... Leaf
Απάντηση

ads by gr420info

Μπορει και να την ξερεις αλλα την βαζω να υπαρχει...

Γκολφ Κλαμπ Γλυφάδας
Απάντηση
Καλησπέρα ομάδα  Wink

Χτες ήπιε 3 λίτρα νερό με 1.5ml micro, 1.5ml grow και 2ml bloom σύνολο (όχι ανά L). Νομίζω μέσα του Μάρτη θα είμαι έτοιμος να κόψω. Οπότε θα ποτίσω καμια 10αριά μέρες ακόμα με λιπάσματα και μετά θα αρχίσω να ξεπλένω με σκέτο νερό σιγά σιγά.

Βίβες Smoke23
Απάντηση
Τούμπανος είσαι buddy! Smile
Εκτός από τις 16 κορυφές, πόσες κλάρες έχεις αφήσει στην κάθε κύρια;
Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μας δείξεις στο τέλος τον σκελετό. Smoke20
Don't smell... don't tell... don't sell... Wink
Απάντηση
(24-02-2021, 21:18 )Special Έγραψε: Τούμπανος είσαι buddy! Smile
Εκτός από τις 16 κορυφές, πόσες κλάρες έχεις αφήσει στην κάθε κύρια;
Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μας δείξεις στο τέλος τον σκελετό.  Smoke20

Είπα να αφήσω 5-6 κλαράκια απ' τα χαμηλά, να τα κόψω λίγο άγουρα να δοκιμάσω. Τελικά με τα κλαδέματα και τα τσακίσματα, γίνανε κι αυτά γερές κλάρες, έχω καμια 35αρια στο σύνολο. Σε κανα δεκαήμερο όλο και κάτι θα κόψω να βάλω να ξεραίνεται. Θα προσπαθήσω (να θυμηθώ Big Grin ) να δείξω και σκελετό και ρίζα στο τέλος.
Απάντηση
Πολυ ωραιο φυτο ρε μαγκα,το πως ειναι ολα ευθεια ειναι ολα τα λεφτα!!Φυταρα,καλη συνεχεια..
Grow Your Own Cool
Απάντηση
(53 λεπτά πριν)Dirtygrowing Έγραψε: Πολυ ωραιο φυτο ρε μαγκα,το πως ειναι ολα ευθεια ειναι ολα τα λεφτα!!Φυταρα,καλη συνεχεια..

Ευχαριστώ φιλαράκι Cool
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)