Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 think different
δεν γινεται δεν θα εχουμε νερο να κανουμε μπανιο .....μονοδρομοσ εχω χλωρινιασει τα παντα λεμε
Απάντηση

ads by gr420info

Κλείσε τους ανεμιστήρες και την λάμπα.. Να μην φαίνεται ότι ειναι κατι ζωντανό εκει μέσα
Απάντηση
γαμα τα ακομα περιμενω......ολα θα σβησουν σημερα τα εσισα εχω βαλει και τον μεγααλο ανεμιστηρα .....θα τα τρελλανω λεμε
Απάντηση
Ακολουθεί στην 72η μέρα αισίως......Φώτος Φλάσαρα την Κυριακή το Βραδάκι !!!!!!ΓΝΩΜΕΣ .......plzzzzz

Jungle 1
[Εικόνα: 87_zpspz7tmtw0.jpg]

fisrst plant
[Εικόνα: 86_zpstqamozkl.jpg]

second plant
[Εικόνα: 85_zpsuancbdgk.jpg]

third plant
[Εικόνα: 84_zpsizjn4brq.jpg]

fourth plant
[Εικόνα: 83_zps5xn5ycbx.jpg]

Jungle again....
[Εικόνα: 82_zpswr132ylk.jpg]

Λοιπόν σε καποιο εχουν κιτρινισει πολλα σε αλλα λιγοτερα αλλα οκ εχουν παρει την φαση του ελα στον Μπαμπα ¨) με μικροσκοποιο τα παντα ΟΛΑ διαφανα, μιλκυ,κεχριμπαρακια αραια αιντε για πειτε λεω να αρχισω να κοβω την Κυριακη μια ενδομαδα μετα το Φλασαρισμα και λεω να κόβω 1 ανα μερα ....
Απάντηση
Θα σου πάρεις ώρες ... Εννοείται ενα την ημέρα
Απάντηση
Παναγιώτη κ εγώ έτσι θα έκανα, θα έκοβα ένα την ημέρα γιατί με κουράζει λίγο το τριμμάρισμα αλλά εγώ δεν έχω θέμα με τις μυρωδιές. Εσύ;
Τι έχεις σκεφτεί για την αποξήρανση; Γιατί δεν μπορείς να κρεμάσεις μεσα στην τεντα με αναμμένα τα φωτα, θέλει κλειστα καλύτερα.
Μήπως να ξεκινούσες να αφαιρείς όλα τα fan leaves από τώρα ωστε την Κυριακη που λες να είναι πιο εύκολο για να τα προλάβεις όλα;
Απάντηση
Ούτε λάμπα ούτε ήλιος να χτυπάει τους κομμένους παπάδες . Σε χώρο που αερίζεται καλα... Σε 7-10 μέρες τους βάζεις σε βάζα. Ιδανική υγρασία μέσα στα βάζα 58-60%
Απάντηση
Ασμοντε το σπιτι πλεον μυριζει διαφορα απο χλωρινη στικακια που καις κερια και και και η γυναικα μου που δεν πινει κιολας εχει φρικαρει αλλα οκ !!!! γενικα ναι θα κοψω αυριο fun leaves διοτι με βλεπω να φρικαρω......πολυ πραμα σιγουρα παρα πολυ για εμενα !!!!!αλλα οκ θα ζησω και ετσι με πολυ πραμα !!!!!
Απάντηση
Λοιπόν 75η μερα Κουρεψα το 1 ........τι τσι.......ι ήταν αυτό ?

[Εικόνα: DSC02916_zpsjagoj0le.jpg]

[Εικόνα: DSC02915_zpsc8eo37xg.jpg]

[Εικόνα: DSC02914_zpsnyooqcms.jpg]

[Εικόνα: DSC02913_zpsjjmho5re.jpg]
Απάντηση
Πολύ όμορφα τα φυτά σου ! Μπράβο !
Απάντηση
Επιτελους Παναγιωτη χαχα. Παρακολουθω το θεμα σου απο τις πρωτες μερες. Καλοπιοτα. Ενημερωσε αν θες ποσα γραμαρια εβγαλες πριν και μετα το curing.
Απάντηση
Von Don πρεπει δηλαδη να αγορασω και ζυγαρια τωρα? να βλεπουμε το εγινε ε? απο που αγοραζουν ? Σηκωνω φωτος και απο το 2 φυτακι!!!

[Εικόνα: DSC02922_zpsoywljys5.jpg]

[Εικόνα: DSC02921_zpsd8darjhh.jpg]

[Εικόνα: DSC02920_zpsuhh1pksp.jpg]

Τα τελευταια 2 τα αφησα τελευταια.......τα εχω καημο αυτα ...

[Εικόνα: DSC02918_zpsxoo4sflc.jpg]

[Εικόνα: DSC02917_zpsdrltshad.jpg]

[Εικόνα: DSC02916_zpsjagoj0le.jpg]

[Εικόνα: DSC02915_zpsc8eo37xg.jpg]
Απάντηση
πολυ καλο το θεμα σου Παναγιωτη,κουκλες οι κοπελιες.βιβες και καλη συνεχεια
Smoke2 μου τόχα πει αλλά δε μάκουγα! Smoke2

P.L.U.R
Απάντηση
Εγω θα ειχα την απορια ποσα ειναι αλλους δεν τους νιαζει. Ειτε στο σκρουτζ πατα ζυγαρια ακριβειας ειτε σε κανα μαγαζι.

Παπαδαρες οχι αστεια. Βιβες.
Απάντηση
Ολα οκ!! ναι είναι τελικά πολύ και καλή ποιότητα !!! πολυ καλο τελικα το Think different dutch passion +100 Smile Υπερευχαριστημενος μαλακια τοσα χρονια πεταμενα φραγκα , τι να πεις ?

Αύριο Trimming το 3 φυτάκι!!!
Απάντηση
Φίλε μπορείς να μου πεις τι ύψος έφτασαν τα φυτά σου;
Ύψος τέντας 1,40 είναι αρκετό;
Απάντηση
Φωτος απο αυτο οπου ειχε τεντωσει Υψος έφτασα περιπου 85 εκατσοστα το ψηλότερο αυτό που θα δειτε στην φωτο και τα αλλα κανα 60 Αυτο εδω μολις κουρεψα τα φυλλα ΟΧΙ στεγνο ακομα 290 γρ.......

Πραγματικα η Dutch passion Γαμαέι και σε ποιοτητα που πινω μερες χωρις κατι ιδιαιτερο σε ενα κουτακι κατι φουντακια εχω χασει την Αλφαβητο και απο Αυτόματα !!!

[Εικόνα: DSC02932_zps4zfexxuy.jpg]

[Εικόνα: DSC02931_zpshs21fiyb.jpg]

[Εικόνα: DSC02930_zpswplgeshc.jpg]

[Εικόνα: DSC02929_zpscfdfsmdp.jpg]

[Εικόνα: DSC02928_zps13fg6sde.jpg]
Απάντηση
Σωραιοςς Smoke7
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)