Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 2 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2x flowerbomb kush
πανέμορφες φτου φτου Smile

μ αρέσει που ναι έτσι πυκνά κ μεγαλά φυλα.. ρουφάνε πράμα Big Grin

καλή συνέχεια
αν ελαττώσεις φαγητό εγω θα έλεγα μείωσε πιο πολύ τις βάσεις και κράτα λίγο πιο ψηλά ή στα ίδια τα πρόσθετα.. ειδικά big bud, bud candy και νιρβανα... θαυματουργά (τα 2 πρώτα τα ξέρω.. το νιρβάνα απ αυτά που χω δει αλλου)
Απάντηση

ads by gr420info

(01-15-2015, 01:53 PM)psynobi Έγραψε: μικρός χώρος για 600.

Σορρυ δεν το έγραψα σωστά 70x120x225 ε είναι λίγο υπερβολή
Απάντηση
Ευχαριστώ monk μακαρι φίλε να πάνε όλα καλά είναι σημαντικό για μένα γιατί δεν μου περισσεύουν χρήματα πια για να αγοράζω και αγχώνομαι να κουβαλάω κ έξω δεν νιώθω καλά.
Απάντηση
Εγώ λέω μην μειώσεις φαγητό, δε χρειάζεται. Τώρα είναι και που θέλουν για να ανθίσουν και να δώσουν. Μια χαρά είσαι Smile
Απάντηση
ναι φιλε αυτο θα κανω . του εκανα δυο ποτισματα μονο με βασεις κ σημερα θα φαει κανονικα
Απάντηση
(01-15-2015, 02:09 PM)pokemon Έγραψε: Blues πρώτη φορά που υπερβάλω έτσι...βάσεις An connoisseur 2ml,  big bud,bud factor,sensizim,v52,nirvanabud candy,στα μισά όλα. Με τρόπο όμως...
και rhino skin
Το ξέχασα
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0344_zpscjtxvclt.jpg]
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0344_zpswiok9t9a.jpg]
Απάντηση
Καλημέρα ένα μικρό update κ από μένα. Από εβδομάδα μπαίνω στην έβδομη πανηγυρικά. Το φυτό που είναι κάτω από το λαμπτήρα γύρισε τα φιλαράκια του προς τα πάνω νομίζω ότι είναι heat stress κ ανέβασα λιγο τη λάμπα. Έκοψα κ ζουμιά χτες μόνο overdrive να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και βλέπουμε. (σαν αυτόματα είναι... Μακάρι να λέει.) πολλοί κρύσταλλοι κ μικροί.
Απάντηση
Αυτό θα έλεγα, τσιτωμένα τα φύλλα. Καλλά έκανες και την ανέβασες, πρόσεχέ το και λίγο. Οι κάλυκές του φαίνεται να οριμάζουν αλλά δεν το βλέπω να έχει φουσκώσει ακόμα.
Απάντηση
Καλημέρα κάτσε να σου στείλω άλλη μία
Απάντηση
Δεν πριζεται πολύ αυτό περιμένω να σχηματιστεί αυτή τη βδομάδα και την άλλη να ωριμάσει τώρα τι να πω θα δείξει. Πολύ λίγο yield πάντως έχω ξενερώσει από τώρα
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0352_zpswvgyyi4n.jpg]
Απάντηση
Ξεκίνησα flash χτες, τέλος έβδομης σχεδόν
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0355_zpsawqhdcd5.jpg]
Απάντηση
βγάλε και καμιά χωρίς την hps να το δούμε καλά
Απάντηση
Αμέσως
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0358_zpspvsqqwpj.jpg]
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0355_zpsej5ctbtd.jpg]
Απάντηση
[Εικόνα: DSC_0352_zpsobelm0hw.jpg]
Απάντηση
Τι υγρασία έχεις? Συνήθως όταν οι άκρες(όχι τα tips, οι πλαϊνές) γυρνάνε προς τα πάνω είναι επειδή προσπαθούν να συγκρατήσουν υγρασία.
Ωραία είναι πάντως, βγάλε και καμιά φωτό ολόσωμη να γουστάρουμε Smile
Απάντηση
εκοψα κατι ποπ κορν πριν μερες κ ειναι μασιφ . δεν πιεζονται λες κ ειναι κιουραρισμενα . αντε να τελειωσουν να μπει κανα κανονικο φυτο . υγρασια 45 με 30 απο τη λαμπα ηταν τα πανω γυρισματα την εχω σηκωσει εδω κ μερες απλα τα φυλα που γυρνανε ως γνωστον δεν επανερχονται. αντε να τελειωσει να δουμε κ τι λεει.
Απάντηση
Ωραία πράγματα. Θα λέει, αν και είμαι sativas ένα kush που και που μια χαρά κάθεται
Απάντηση
ωραίος
Απάντηση
. μερα 56 κ harvest . μολις εκατσα να πιω ενα τσιγαρο μετα απο πολυ κουραση. παω να ετοιμασω το bong , εφτιαξα ενα πολυ ωραιο μπαλακι . φωτο μολις καθαρισω λιγο. καλημερα σε ολους Smoke12
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 5 Επισκέπτης (ες)