Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
καλλιεργια σε υπνοδωματιο
[Εικόνα: dsc_0078_zpsn0slbiti.jpg]

[Εικόνα: dsc_0079_zpsv65p9pcw.jpg]

[Εικόνα: dsc_0080_zps1yhykot9.jpg]

πιστευω αυτες ειναι καλυτερες.. εχω κοψει  δυο κλωνους
Απάντηση

ads by gr420info

ω ναι. να την χαίρεσαι!!!!!!
SkullnBones
Απάντηση
με το καλό Smile
Απάντηση
κατέβασε τα κλαδιά όλα κάτω και προς τα πίσω πάλι , θα πάρει άλλο τόσο σχεδόν σε μπόι ,
η υγρασία θα πέσει και από τις παραπάνω λάμπες , πρόσεχε μόνο τις θερμοκρασίες .
Απάντηση
καλησπερα στους φιλους μου..

εχω ενα ξυλινο κουτακι 1 μετρο υψος χ30 χ30.. οι λαμπες που εχω το καλυπτουν?.. οι 2 για αναπτυξη κ οι 4 μαζι για ανθηση?
Απάντηση
ναι, αν θεωρείς πως εκεί που είναι θα έχει πρόβλημα βάλτο στο κουτί να πάρει τον χώρο του.
SkullnBones
Απάντηση
τον κλωνο θα βαλω στο ξυλινο κουτι... κ το πισι θα το καταργησω οταν τελειωσει,δεν του αλλαξω χωρο.. το πισι θα το εχω μετα να βαζω τους κλωνους μου.. ( αν ειναι θυληκο αυτο που εχω ετσι.) τεταρτη το αλλαζω σε 12/12
Απάντηση
καλημερα το lst παιδια επιρεαζει πουθενα την ανθηση? πχ να μπλεχτει με κανα παπα η κατι αλλο?
κ οι υγρασια μ σε τη βαθμους πρεπει να κυμαινετε?
Απάντηση
40 με 60 είσαι καλά . όσο ανθίζεις πας προς το 40%
Απάντηση
να σε καλα ρε φιλε. ξερεις αν ενοχλει το lst καπου?
Απάντηση
δεν την ξέρω στα ξένα την ορολογία . αλλά στο στάδιο που είσαι και για ακόμα δύο εβδομάδες , τίποτα δεν το ενοχλεί . μπορείς να κόψεις , να λυγίσεις , να τσακίσεις , να πλέξεις αργαλειό . όσο ποιο πολύ το παιδεύεις τόσο ποιο δυνατό γίνετε .
μετά την τρίτη εβδομάδα ανθοφορίας , σταματάς να κόβεις από επάνω και να τσακίζεις , και έχεις ακόμα δύο εβδομάδες για να λυγίζεις .   νομίζω σε κάλυψα με το   lst Shy
Απάντηση
δλδ μετα την τριτη βδομαδα να κοψω τα σχοινια που το κρατανε κατω?φοβαμαι μη μπλεχτει κανα σχοινι με την φουντα..η σε ολη την ανθοφορια το εχω δεμενο? αυτο να μου πει καποιος αν γνωριζει.. τα κοβω η τα αφηνω τα σχοινια?
Απάντηση
τα αφήνεις.
Απάντηση
ευχαριστω που μου λεινεται ολες τις αποριες
Απάντηση
να παρω να του βαλω καποιο λιπασμα ρε παιδια? ενα 20-20-20?
διαβαζω κ βλεπω οτι λετε διαφορα,κ γενικα μερικοι ειστε δασκαλοι,αλλα εγω δε σκαμπαζω μια..κ ειναι κριμα να το καψω τωρα.. βοηθηστε με λιγο στο να παρω καποιο λιπασμα ωστε να κανω την δουλεια μ για πρωτη φορα...
Απάντηση
φυσικά και πρέπει να του βάλεις κάτι να φάει. απλά στο χαλαρό. θα έλεγα πάρε και ένα ec-μετρο να ξέρεις πόσο το ταΐζεις
Απάντηση
[Εικόνα: dsc_0082_zps7qer7kko.jpg]

[Εικόνα: dsc_0084_zpshului0gd.jpg]

[Εικόνα: dsc_0085_zps8aozybvf.jpg]  

αυτο πηρα.εβαλα μια κ μιση κουταλια του γλυκου εγω..ακομα ειμαι στην πρωτη βδομαδα ανθησης..τι λετε?
Απάντηση
κάτι έγινε με τις φωτογραφίες
Απάντηση
[Εικόνα: 22712_1468148686808583_43096392836127361...tl1laf.jpg]

[Εικόνα: 11130101_1468148713475247_65423817304372...cqnjga.jpg]

[Εικόνα: 11149395_1468148736808578_38812379643817...vfjjff.jpg]  
εσβισα τις φοτο blues  απο το φοτομπουκετ για να μην υπαρχουν εκυ κ χαθηκαν κ απο εδω...  
Απάντηση
[Εικόνα: dsc_0114_zps6utf8foo.jpg]

[Εικόνα: dsc_0112_zpsdlntkx0v.jpg]

καλημερα απο μενα κ το κοριτσι μου .. Smile Smile Smile
Απάντηση
παιδια υπαρχετε που ειστε???
Απάντηση
βλέπουμε το κορίτσι σου και μας κόπηκε η μιλιά Smile
δεν ξέρω για τα λιπάσματα που πήρες , αλλά πρόσεχε στην δοσολογία , βάλε το μισό από ότι λένε αν τα βάλεις .
Απάντηση
ευχαριστω χασικλιξ.το μονο λαθος που εκανα στο λιπασμα πιστευω που δεν εχει φωσφορο
Απάντηση
πάρε ένα p/k για την άνθιση και θα είσαι τζετ
Απάντηση
κανονικα επρεπε να γραφω στο ημερολογιο,αλλα τωρα τελέιωνω σε κανα 2μηνο.. Smile διαβασα αρκετα στο θεμα λιπασμα.. κ καταλαβα αρκετα.. με βοηθησε το ημερολογιο του onlove..(που κατι τετοιο λεω κανω κ εγω μετα το καλοκαιρι )κ θα γραφω μονο στο ημερολογιο..
τωρα για αυτο που εχω μπηκα σημερα στην 3 βδομαδα κ πηρα κ του εβαλα το bio bloom, 2ml σε 1,5λιτρο,ετσι θα συνεχισω μεχρι τελους..
μια ερωτηση μονο.. τελευταια βδομαδα να του ριχνω μονο νερο να καθαρισει?
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)