[Outdoor] Αυτόματα fast buds 5 lsd 25 + ένα gorilla cookies + ότι άλλο ξεθαψω
#1
Ήταν να μην πάρω φόρα μετά από 3 χρόνια αποχής από το αγαπημένο μου χόμπι  Big Grin

Θα μπουν πολλά αυτόματα 10-14 περίπου 

Θα ξεκινήσουν όλα μαζί με το runtz muffin αλλά όταν δω ότι τρώνε χώρο από το runtz muffin που έχω στο άλλο ημερολόγιο θα βγουν έξω. Πιστεύω πως τέλη Φεβρουαρίου με 1-2 Μάρτη θα βγουν έξω σε ένα σημείο που θα τα πιάνει κανά δυωρο ήλιος και αυτό αν δεν έχει σύννεφα 

Δεν το θεωρώ σοβαρή προσπάθεια απλά να πάρω όσο το δυνατόν παραπάνω  γρ  για να βγει το καλοκαίρι άνετα. 

Βέβαια από φαγητό θα τους δώσω όλη την σειρά της advanced και όλη μου την προσοχή αγάπη και φροντίδα και ας μου δώσουν και 10 γρ το καθένα και με 10 το καθένα θα είμαι ικανοποιημένος 

Άνοιξα το ημερολόγιο για να τα χαζεύουμε μαζί καθώς το μωβ χρωματακι λίγο πολύ αρέσει σε όλους μας.

Ίσως κιόλας να βοηθήσω και κάποιον να δει πως πάνε τα αυτόματα με 1 μήνα περίπου κάτω από κανονικές συνθήκες σε μια τέντα και μετέπειτα σε εξωτερικό χώρο αρχές της άνοιξης με 2 μόνο ώρες ήλιο και αν.. και να δούμε μαζί με τέτοιες συνθήκες και με σχεδόν καθόλου ήλιο αρχές Μάρτη τι μπορούν να κάνουν τα αυτόματα σε coco με τα καλύτερα λιπάσματα στην αγορά! 

Τα λέμε ξανά σε δέκα μέρες περίπου! Καλές καλλιέργειες ρε αλάνια  Big Grin Big Grin
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Αυτόματα fast buds 5 lsd 25 + ένα gorilla cookies + ότι άλλο ξεθαψω - από Skouboy - 25-01-2023, 22:44

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)