[Outdoor] Αυτόματα fast buds 5 lsd 25 + ένα gorilla cookies + ότι άλλο ξεθαψω
#5
    gorilla cookies 13 ημερών 

Έχει βγάλει δίφυλλο που αυτο δεν είναι τόσο καλό κάτι συμβαίνει μου μυρίζετε τραβελοφυτο. Κοντά μεσογονατια διαστήματα δεν το έχω βρει ακόμα με τα φώτα μου το έχω σηκώσει το πάνελ 70 πόντους και το δουλεύω στο 100%  στην αρχή τι είχα στους 55 πόντους δεν έχω ιδέα πόσα εκ να το πάω και πληροφορίες δεν βρίσκω!  

9/2 του έκανα μεταφύτευση σε 7 λίτρα γλάστρα ποτίζετε ανά 2 μέρες προς το παρών μέχρι να απλώσει η ρίζα. 

    εδώ έχουμε τα lsd 12 ημερών  αύριο θα μεταφυτευτουν τα δύο που είναι σε πιο μικρά γλαστρακια  σε 4 λίτρα γλάστρες και θα τελειώσουν εκεί. Τα είχα αφήσει να στεγνώσουν στο 98% σχεδόν στεγνά και ήταν λίγο με τα μούτρα πεσμένα όταν πότισα γίνανε χειρότερα δεν ξέρω τον λόγο! 

Τα ποτίζω κάθε 1.5 μέρες εχτος από τώρα που τα άφησα να στεγνώσουν και πέρασαν 2.5 μέρες. 

Θερμοκρασία 26-28 αναμμένα φώτα και 22 κλειστά υγρασία καθόλου καλά πέφτει έως 35 και ανεβαίνει έως 55%

Τα ποτίσματα μου γίνανε με ec 0.8-1 και σήμερα πήρα απόνερα 1.4-1.7 ξέφυγε λιγο καθώς τα άφησα να στεγνώσουν θα διορθωθεί αύριο αυτό όμως. 

Πριν τα  ποτίσω ήταν κάπως μουτρωμένα όταν τα πότισα πέσανε τελείως και κάπως σαν να γυρνάνε τα φύλλα δεν ξέρω που οφείλεται αυτό. 

Ph 5.8-5.9 
Ec0.8-1 
Λιπάσματα βάσεις ανάπτυξης 
B52 και voodoo juice 

Τα φώτα είναι στα 70 ec αυτή την στιγμή από τα μικρά γλαστρακια 

Εδώ να αναφέρω και πολλές ανωμαλίες φυτών 

Ας ξεκινήσουμε ότι από τα 15 σπόρια που έσκασα τα 4 δεν βγήκαν καν 

Απ' τα άλλα 11 το ένα ξεκίνησε ακέφαλο στην τελικη έβγαλε σαν πρώτο φύλο ένα τριφυλλο από την μια μέρα όχι δεξιά αριστερά και τώρα έχει βγάλει ξανά τρίφυλλα δεξιά και αριστερά όπως πρέπει 

Το gorilla cookies έβγαλε δίφυλλο 
Ένα lsd και αυτό 2φυλλο 

Δεν ξέρω τι φάση αλλά αυτά έχω να τα συναντήσω από το 2014.  


Όπως και να έχει συνεχίζουμε στο τέλος όλα θα πάρουν τον δρόμο τους
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα fast buds 5 lsd 25 + ένα gorilla cookies + ότι άλλο ξεθαψω - από Skouboy - 11-02-2023, 20:38

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)