[Outdoor] Αυτόματα fast buds 5 lsd 25 + ένα gorilla cookies + ότι άλλο ξεθαψω
#38
Καλησπέρα στην ομάδα μια ενημέρωση γρήγορη για να πάμε και για δουλίτσα 

Τα lsdβρίσκονται στην 22η ημέρα δεν έχω δει σημάδια προανθισης το gorilla τρέχει την 23 ημέρα και έχω δει σήμερα κάτι μικρά σημάδια προανθισης. 

Ποτίζονται καθημερινά από 1 λίτρο την ημέρα με βάσεις 2 ml voodoo juice 4 ml b52 1.5 ml και σήμερα τους έδωσα και 1ml cal mag 

Θερμοκρασίες από 20-26 υγρασία σταθερά 50-68 

Όπως θα δείτε και στις φωτό δεν τα έχω βρει ακόμα με τα φώτα! Στο επόμενο θα έχω σίγουρα το μαραφετι που μετράει τα ppfd για να πάνε όλα τρένο από την αρχή. 

Το είχα στο 25% και στους 60 πόντους και τεντωσαν θα φανεί και στις φωτό.  Το πήγα στους 70 πόντους και στο 50%  και τα έπαθαν όλα. 

Αυτήν την στιγμή το έχω στο 35-40% και στους 80 πόντους και μάλλον τους αρέσει. 

Από τα 7 αυτόματα τα 5 έχουν βγάλει ζυγούς αριθμούς φύλλων σε κάποιους ορόφους τα δύο μόνο πάνε κανονικά. 

Να δω πότε θα φουλαρω το πάνελ ... Ούτε στο 50% δεν μπορώ να το πάω ακόμα 
Πραγματικά πολύ δυνατός φωτισμός με το μηχάνημα που μετραει τα ppfd θα αποδίδει απίστευτα.! 

Ec 1.2 με απόνερα 1.5 
Ph5.8-6.0 

Περιμένω να μπει ο Μάρτης να βγουν έξω τα 5 αυτόματα και τα 2 θα τα κρατήσω μέσα μαζί με τα φωτοπεριοδου. 

Καλή συνέχεια ομάδα καλές καλλιέργειες 
   
   
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα fast buds 5 lsd 25 + ένα gorilla cookies + ότι άλλο ξεθαψω - από Skouboy - 21-02-2023, 12:46

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)